1%
  • 0/10

جزئیات جدیدی از شخصیت‌ های سریال دردویل منتشر شد

معرفی شخصیت بولت و تغییر دادن جنسیت بن یوریچ؟

جزئیات جدیدی از شخصیت‌ های سریال دردویل منتشر شد ۴ ۱۶ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
شخصیت‌ های سریال دردویل

به‌تازگی گزارشی رسمی به برخی از جدیدترین شخصیت‌ های سریال دردویل اشاره داشته که طرفداران را حسابی متعجب کرده است.

روز گذشته اداره کپی رایت ایالات متحده تایید کرد که به‌خاطر ادامه داشتن اعتصابات اتحادیه بازیگران سینما (SAG-AFTRA)، تاریخ پخش تعدادی از مجموعه‌های تلویزیونی استودیو مارول مانند Ironheart و Daredevil: Born Again همگی تا سال ۲۰۲۵ به‌تعویق افتادند. درحالیکه تنها ۲۴ ساعت از انتشار این خبر نگذشته، اداره کپی رایت ایالات متحده در گزارشی دیگر به شخصیت های سریال دردویل اشاره کرده که یکی از آنها به‌شدت شوکه‌کننده است.

این گزارش جدید همانطور که انتظار می‌رفت، لیست شخصیت‌ های سریال دردویل را با نام‌های آشنایی همچون چارلی کاکس (Charlie Cox) در نقش دردویل، وینسنت دینافریو (Vincent D’Onofrio) در نقش کینگ پین، جان برنتال (Jon Bernthal) در نقش پانیشر، مارگاریتا لویوا (Margarita Levieva) در نقش هدر گلن، ساندرین هولت (Sandrine Holt) در نقش ونسا فیسک، نیکی ام جیمز (Nikki M James) در نقش کریستن مک دافی، کلارک جانسون (Clark Johnson) در نقش چری و زابرینا گوارا (Zabryna Guevara) در نقش شیلا ریورا آغاز کرد.

سپس به‌صورت رسمی تایید شد که آرتی فروشان (Arty Froushan) قرار است به شخصیت باک کشمن ملقب به بولت جان ببخشد. در کمیک‌ها، بولت یک مامور دولت ایالات متحده بود که فعالیت‌های مخفیانه انجام می‌داد و بالاترین سطح مجوز امنیتی را داشت که یک مامور با موقعیت او می‌توانست داشته باشد. در یک مقطع او تحت نفوذ کینگ پین قرار گرفت اما درنهایت با شیطان هلزکیچن متحد شد و کینگ پین را راهی زندان کرد. البته این همه ماجرا نیست، چراکه در ادامه گزارش مشخص شد که جنیا والتون (Genneya Walton) نیز برای ایفای نقش شخصیتی به‌نام بن یوریچ انتخاب شده است.

برای کسانی که نمی‌دانند، بن یوریچ همان خبرنگار نشریه بولیتن است که فرانچایز مدافعان نتفلیکس توسط کینگ پین کشته شد. جالب اینجاست که بن یوریچ هم در کمیک‌ها و هم در سریال دردویل نتفلیکس یک مرد است و انتخاب شدن جنیا والتون نشان دهنده این است که استودیو مارول قصد دارد جنسیت بن یوریچ را عوض کند (اقدامی کاملا غیرمنطقی و غیرضروری).

درنهایت خلاصه‌ای کوتاه از داستان سریال در گزارش آورده شده که بیشتر به هدف جدید درودیل و کینگ پین برای تبدیل کردن نیویورک به جایی بهتر می‌پردازد. اینطور که پیداست آنها قصد دارند گذشته تاریک خود را پست سر گذاشته و از تمام توان خود برای کمک و خدمت به مردم شهر استفاده کنند. اگر به‌خاطر داشته باشید شایعات گذشته حاکی از آن بودند که کینگ پین تصمیم دارد در انتخابات شهرداری شرکت کند تا به جایگاه، قدرت و نفوذی غیرقابل تصور دست پیدا کند. بنابراین پشت سر گذاشتن گذشته و کمک کردن به مردم می‌تواند اولین قدم‌های او در راستای اهداف جدیدش باشد. 

در حال حاضر سریال به‌شدت مورد انتظار Daredevil: Born Again برای پخش در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments