1%
  • 0/10

تصاویر پشت صحنه سریال Daredevil ملاقات دردویل و کینگ پین را نشان می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه سریال Daredevil ملاقات دردویل و کینگ پین را نشان می‌دهد ۰ ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پشت صحنه سریال Daredevil

یک اکانت در شبکه اجتماعی ایکس تصاویر پشت صحنه سریال Daredevil را به اشتراک گذاشته که در آن‌ها شاهد ملاقات دردویل و کینگ پین هستیم.

نسخه چارلی کاکس (Charile Cox) مت مورداک طی سال‌های گذشته در آثار مختلفی از جمله Spider-Man: No Way Home حضور یافته و قرار است پس از ۶ سال بار دیگر در اثر اختصاصی خودش، یعنی Daredevil: Born Again حاضر شود. محصول مشترک مارول و دیزنی پلاس در قالب ۱۸ قسمت تولید شده و بخشی از فاز پنجم فرنچایز Marvel Cinematic Universe خواهد بود.

در حال حاضر اطلاعات چندانی موجود نبوده و تنها می‌دانیم غیر از مت مورداک، کینگ پین با نقش آفرینی وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio)، پانیشر با نقش آفرینی جان برنثال (Jon Bernthal)، فاگی نلسون با نقش آفرینی الدن هنسون (Elden Henson) و بولزآی با نقش آفرینی ویلسون بتل (Wilson Bethel) بازمی‌گردند.

اکانت OT_Tristan که در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد، اخیراً تصاویر پشت صحنه سریال Daredevil را به اشتراک گذاشته است؛ تصاویری که مت مورداک و کینگ پین را مقابل یکدیگر نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

آخرین باری که مت مورداک و کینگ پین مقابل هم قرار گرفته بودند، فصل سوم سریال Daredevil بود که دردویل توانست در یک نبرد تن به تن دشمن خود را شکست دهد. با توجه به تصاویری که از پشت صحنه ثبت شده، می‌توان گفت ملاقاتشان در سریال جدید اینبار متمدنانه بوده و خبری از درگیری نخواهد بود.

با توجه به اندک جزئیات موجود، مت مورداک و کینگ پین در سریال Daredevil: Born Again سعی می‌کنند اختلافات را کنار گذاشته و برای کمک به مردم نیویورک گام‌های مشترک بردارند. ملاقاتی که در کافه رخ داده، احتمالاً در همین راستا باشد.

سریال جدید دردویل در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی نداشته و تنها می‌دانیم سال بعد در دسترس مشترکان دیزنی پلاس قرار می‌گیرد. همچنین منابع غیررسمی مدعی شده‌اند تمامی ۱۸ قسمت پشت سر هم منتشر نشده و میانشان شاهد یک وقفه خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments