مسابقه موسیقی Cyberpunk 2077 شروع شده است!

استعدادیابی به روش سایبرپانک

مسابقه موسیقی Cyberpunk 2077

در حالی که کار بر روی توسعه بسته الحاقی فانتوم لیبرتی (Phantom Liberty) بازی همچنان ادامه دارد، شرکت سی‌ دی پراجکت رد (CD Projekt Red) این فرصت را برای طرفداران فراهم کرده است تا قطعه موسیقی ساخته شده خود را در مسابقه موسیقی Cyberpunk 2077 به نمایش بگذارند.

سی دی پراجکت رد یک مسابقه موسیقی عمومی را برای طرفداران سایبرپانک برگزار کرده است که قطعه ساخته شده برنده آن در بسته الحاقی آینده فانتوم لیبرتی نمایش داده خواهد شد. این استودیو سخت در حال کار برای نهایی کردن تولید این بسته الحاقی است و به نظر می‌رسد شامل یک ایستگاه رادیویی جدید شود که بهترین‌های این مسابقه تیتر اول آن خواهند بود.

سایبرپانک اخیراً شاهد تغییرات بسیاری بوده است و شخصیت‌های آن به دنبال انتشار انیمه Cyberpunk: Edgerunners و به‌روزرسانی‌های اخیر محبوبیت بالایی پیدا کرده‌اند. این عنوان تبدیل به سیزدهمین بازی پربازیکن در شبکه استیم شده و توانسته است بازی Destiny 2 را شکست بدهد. چیزی که ثابت می‌کند محبوبیت ناگهانی این عوان یک اتفاق عجیب و غریب نبوده است.

اخیرا توسعه دهندگان در حساب رسمی توییتر این بازی از طرفداران و نوازندگان دعوت کرده‌اند تا به شخصیت اش (Ash)، که بر اساس موسیقی‌دان و بازیگری به نام ساشا گری (Sasha Grey) ساخته شده است، در راه اندازی این بخش کمک کنند. بخش گفته شده یک ایستگاه رادیویی اجتماعی با عنوان GrowlFM است که در حال حاضر روند توسعه استخود را پشت سر می‌گذارد. در توییت پست شده همچنین اشاره شد که پیشنهادات باید از ویدیوی پیوست آن الهام گرفته شوند. ویدیویی که یک کمیک صداگذاری شده از سایبر پانک را با متن‌های آن نشان می‌دهد. با توجه به جزئیات ویژه این ویدیو به نظر می‌رسد که اش یک شخصیت درون بازی باشد که با گروه ماکس (Mox) ارتباط دارد و روشی تازه برای پخش قطعه‌های جدید در نایت سیتی (Night City)ایجاد کرده است.

اطلاعات بیشتر نشان می‌دهد که آثار ارسالی تنها تا ۳۰ نوامبر (۹ آذر ماه) پذیرفته می‌شوند. حداکثر پانزده شرکت کننده برنده خواهند شد و کار آن‌ها در ایستگاه رادیویی نمایش داده می‌شود همچنین به برندگان جوایزی با تم سایبر پانک و جایزه نقدی سه هزار دلاری نیز داده می‌شود. قوانین این مسابقه در وب‌سایت اختصاصی بازی مشخص شده‌اند و بیان می‌کنند که آهنگ‌ها باید بین ۲ تا ۳ دقیقه طول داشته باشند و به هیچ عنوان از موسیقی‌های محافظت‌شده با حق نسخه‌برداری استفاده یا نمونه‌ برداری نشوند.

در بازگشت اخیر سایبرپانک موسیقی نقش عمده‌ای بازی کرده و از آن زمان قطعه‌های پخش شده در گیم پلی آن در کانون توجه عموم قرار گرفته است. محبوبیت این قطعه‌ها در حدی بالا رفت که برای مدتی گشت و گذار در اینترنت بدون برخورد با آهنگ I Really Want to Stay at Your House از روزا والتون (Rosa Walton) به همراه کلیپ‌های انیمه سایبرپانک غیرممکن بود. این آهنگ در زمان راه‌اندازی بازی در رادیو پخش می‌شد، و سپس توسط استودیو تریگر (Trigger) در انیمه این مجموعه هم مورد استفاده مجدد قرار گرفت. با انتشار بسته الحاقی جدید بازیکنان می‌توانند در مسابقه موسیقی Cyberpunk 2077 شرکت کنند و به موفقیتی همانند قطعه روزا والتون برسند.

Cyberpunk 2077 هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، گوگل استادیا، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس است و بسته الحاقی فانتوم لیبرتی آن در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره این مسابقه موسیقی چیست؟ آیا موسیقی‌های بسته الحاقی جدید می‌توانند به شهرت کافی برسند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا