گنگسترهای بازی Cyberpunk 2077

معرفی کامل گنگسترهای Cyberpunk 2077 | چه گروه‌هایی در بازی حضور دارند؟

آشنایی با گروه‌های خلافکار دنیای سایپرپانک 2077

تاکنون، هفت تا از گنگسترهای بازی Cyberpunk 2077 معرفی شدند. البته، استودیوی Cd Projekt Red در ابتدا، اطلاعات زیادی درباره‌ی این گنگسترها فاش نمی‌کرد ولی به مرور زمان، اطلاعات مختصری درباره گروه‌های Cyberpunk 2077 را در شبکه اجتماعی توئیتر استودیوی سازنده مشاهده کردیم.

بازی سایبرپانک 2077 با جهان گسترده‌اش به یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال 2020 تبدیل شده است. این بازی به گیمرها این امکان را می‌دهد تا هر طور که مایل هستند، بازی کنند. گیمرها در این بازی انتخاب‌های زیادی دارند و همین انتخاب‌ها می‌تواند بر روی داستان و مبارزات آنها تاثیرگذار باشد. تا جایی که می‌دانیم، هفت گروه گنگستری در سیتی نایت (Night City) دنیای Cyberpunk 2077، وجود دارند که در ادامه به هر کدام از می‌پردازیم. نکته مهم برای گنگسترهای سایبرپانک 2077 این است که هر کدام از آنها، عمق بیشتری از تعاملات گیمرهای Night City را به نمایش می‌گذارند.

ناگفته نماند که گنگسترهای Cyberpunk 2077، سبک زندگی، باورها و رفتارهای خاص خودشان را دارند. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتشار بازی سایبرپانک 2077، اطلاعاتی که درباره گروه‌های گنگستری جمع آوری کردیم را مطالعه کنید.

گنگسترهای Cyberpunk 2077 عبارتند از:

بهره بردن از اتمسفر سایبرپانک، این اجازه را به سازندگان می‌دهد تا به احترام عناصر این ژانر، گروه‌های اجتماعی مختلفی را به تصویر بکشد. در بطن این طبقات اجتماعی، گروه‌های گنگستری هستند که بعضا در مقابل شما، در مقام دشمنانتان ظاهر می‌شود و خیلی مواقع می‌توانند به عنوان یک دوست برای شما ایفای نقش کنند. با توجه به نقش‌آفرینی بودن بازی Cyberpunk 2077 و کارنامه‌ای که از سی‌دی پراجکت سراغ داریم، قطعا می‌توان چنین مکانیزمی را از همین حالا، یکی از نقاط قوت این بازی اکشن دانست.

گنگسترهای بازی سایبرپانک 2077 عبارت‌اند از:

  • Sixth Street
  • Animals
  • Maelstrom
  • Mox
  • Tyger Claws
  • Voodoo Boys
  • Valentinos
گنگسترهای بازی سایبرپانک 2077

Sixth Street Gang (گروه خیابان ششم)

یکی از اولین گنگسترهای Cyberpunk 2077، گروه Sixth Street است. کهنه‌سربازان جنگ کورپوریت چهارم (Fourth Corporate War)، برای حفاظت از مردم ویستا دل ری (Vista Del Rey) در ستی نایت (Night City)، گروه Sixth Street را شکل دادند. دید این گروه به قانون و عدالت، کمی نامتعارف است. در حال حاضر، این گروه علی‌رغم هدفی که داشتند، در حال حاضر فقط می‌توانند از خودشان محافظت کنند و دیگر نمی‌توان مانند سابق برای حفاظت از جامعه، بر روی آنها حساب باز کرد.

گنگسترهای بازی Cyberpunk 2077

Animals Gang (گروه انیمال‌ها)

گروه Animals، مبارزانی از کف خیابان‌های پاسیفیک (Pacifica) غربی هستند. آنها مبارزات خیابانی را در همان خیابان‌ها یاد گرفتند. نکته جالب اینجاست که اعضای این گروه برای اینکه خوی حیوانی خودشان را نشان دهند، از مکمل‌های حیوانی تستوسترون قوی استفاده می‌کنند. چون عاشق به نمایش گذاشتن خشونت هستند و تنها هدف این گروه گنگستری این است که به یکی از بدترین گروه‌هایی تبدیل شود، که مردم Night City تا به حال با آن مواجه شدند. درضمن، اعضای گروه Voodoo Boys یا گروه بچه‌های وودو دشمن درجه یک گروه انیمال‌ها هستند.

گروه انیمال‌ها یکی دیگر از گنگسترهای Cyberpunk 2077 است که با توزیع بخش عظیمی از مواد مخدر غیرقانونی و فرستادن مبارزان گلادیاتوری به مبارزات زیرزمینی، تجارت می‌کنند. واضح است که بوسترگنگ (Booster Gang)، مبارزان زیرزمینی قدرتمند و تنومندی هستند که با استفاده از فناوری‌های سایبرنتیک توانستند از لحاظ فیزیکی پیشرفت کنند.

گروه‌های بازی Cyberpunk 2077

Maelstrom Gang  (گروه ملستروم)

اعضای گروه Maelstrom به خاطر علاقه‌یشان به فناورهای سایبری، بخش صنایع واتسون را مدیریت می‌کنند. در بین این گروه، گنگسترهای سابق متال واریرزی یا (Ex-Metal Warriors) وجود دارند که توسط (تفتیش‌کننده‌ها) Inquisitors نابود شده‌اند. رفتار تمام اعضای ملستروم خصمانه است. این رفتار آنها از یک اختلال روانی به نام سایبرپسیکوزز (Cyberpsychosis) ناشی می‌شود که به خاطر مصرف بیش از حد فناری‌های سایبری بوده. بیشتر افراد این گروه را می‌توانید در اسلکه‌ها و اماکن مورد علاقه‌شان، مانند کلوب توتونتانز (Totentanz Club) مشاهده کنید.

دشمنان بازی Cyberpunk 2077

Mox Gang (گروه موکس)

یکی دیگر از گنگسترهای Cyberpunk 2077، گروه موکس است. بعد از مرگ لیزی بوردن (Lizzie Borden) صاحب کلوب استریپ محلی، در سال 2076 گروه گنگستری به نام Mox شکل گرفت. هدف شکل‌گیری این گروه این بود که از دختران و پسران کار در مقابل آزار، اذیت و خشونت دیگران محافظت کند. با این که بسیاری از افراد این گروه، خودشان را درگیر تجارت و خشونت نمی‌کنند. مانند، پانک‌ها (جوانان ولگرد) و کارگران سرگرمی‌های بزرگسالان. گروه موکس را می‌توان به نوعی یک اتحادیه کارگری دانست که برای حقوق کارگرها و عدالت اقتصادی مبارزه می‌کند.

Tyger Claws Gang (گروه پنجه‌های تایگر)

اعضای گروه Tyger Claws از ژاپنی‌ترین گنگسترهای Cyberpunk 2077 هستند که در محله ژاپنی‌های منطقه وستبروک حضور دارند. قدرت این گروه به مگاکروپ‌ها وابسته است. Tyger Clows بواسطه پشتیبانی مگاکروپ‌های (Megacrops) قدرتمند، از جامعه ژاپنی خود محافظت می‌کنند. البته، خصیصه عجیب اعضای Tyger Claws آنجاست که برای لذت بردن، به گردشگرها حمله و جیب آنها را خالی می‌کنند.

شباهت گروه گنگستری پنجه‌های تایگر با گروه ملستروم، در مبارزات آنهاست. زیرا، اعضای گروه Tyger Claws برعکس سایر گنگسترها که از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کنند، به هنرهای رزمی و سلاح‌های ژاپنی، مانند شمشیر کاتانا (Katana) متکی هستند. برای همین، بی‌رحمی و شرارت اعضای گروه Tyger Claws حتی از Steel Dragons نیز بیشتر است.

 

بازی سایبرپانک 2077

Voodoo Boys Gang (گروه پسران وودو)

هفتیمن گروهی که قرار است به آن بپردازیم، گروه پسران وودو است. اعضای گروه گنگستری Voodoo Boys در منطقه خطرناک پاسیفیک (Pacifica) در جوامع هائیتی و دومنیکن در دنیای Cyberpunk زندگی می‌کنند و البته نقش اساسی نیز در آنجا دارند. اعضای این گروه به خاطر مسدود کردن شبکه‌های عصبی توسط ویروس‌ها، تمام قوانین شناخته‌شده را نقض می‌کنند.

تمام اعضای گروه گنگستری پسران وودو در دنیای سایبرپانک 2077، سابقه فعالیت در زمینه مواد مخدر و عملیات‌های تروریستی را دارند. متخصص‌های این گروه با استفاده از مراسم سنتی و آیین‌های جادویی، مواد و داروهای خطرناکی که غیرسنتیک و سنتی هستند را می‌سازند و به دانشجوهای دانشگاه‌ها می‌فروشند. از این جا می‌توان متوجه شد که باور به خرافات و جادو، جزء لاینفک این گروه است و ترسی از نشان دادن این اعتقادات ندارند. زیرا گاهی با گذاشتن مرغ خونی جلوی قربانیانشان، به آنها اخطار می‌دهند که اتفاقات جادویی در انتظار آنهاست. بعید نیست این گروه برای برگزاری مراسم‌های خودشان به قربانی کردن انسان‌ها رویی بیاورد.

گروه والنتینوس‌ها در Cyberpunk 2077

The Valentinos Gang (گروه والنتینوس)

آخرین گروه از گنگسترهای Cyberpunk 2077، گروه والنتینوس است. این گروه با روش‌ها و کدهای اخلاقی که برای خود در نظر گرفتند، منطقه لاتین هی‌وود (Heywood) را کنترل می‌کنند. درضمن، این گروه به شدت به سنت‌ها پایبند است. پایبندی اعضای این گروه تا حدی است که بیش از هر چیزی دیگری، برای عزت، عدالت و پیمان برادری ارزش قائل‌اند.

همانطور که گفتیم والینتینوس‌ها، بیشتر بر روی سنت‌های قدیمی پافشاری می‌کنند. با این حال، گروه Valentino علی‌رغم وابستگی‌اش به آیین‌های جادویی، یکی از بزرگ‌ترین گنگسترهای دنیای سایبرپانک را تشکیل می‌دهد که در صورت لزوم، می‌تواند این خطر را بپذیرند و به سایر گنگسترها حمله کند و قدرت خود را به آنها تحمیل کند. اما، ایدئولوژی یا ماموریت کلی این گروه هنوز مشخص نیست. به نوعی هدف آنها در لایه‌ای از ابهام است.

 کلام آخر:

در مقاله بالا به خصوصیات ظاهری و ویژگی‌های گنگسترهای Cyberpunk 2077 نگاهی انداختیم. نظر شما درباره این هفت گروهی که بررسی کردیم، چیست؟ ممکن است گروه جدیدی به بازی اضافه شود؟ اگر از این مقاله راضی بودید، حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا