با زیرنویس تماشا کنید: تریلر جدید سریال Cyberpunk: Edgerunners منتشر شد

تو با سایبرپانک بودنت معروف نمیشی!

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل تریلر جدید سریال Cyberpunk: Edgerunners را در کانال یوتیوب خود قرار داد که سرتاسر اکشن و هیجان است.

نتفلیکس طی سال‌های گذشته بخشی از سرمایه خود را به ساخت اقتباس از بازی‌های ویدیویی اختصاص داده است. برخی از آن‌ها مانند Arcane موفق ظاهر شده و برخی دیگر مانند سریال لایو اکشن Resident Evil به شدت ضعیف عمل کردند. با این حال، روند ساخت اقتباس‌های جدید بدون توقف ادامه دارد. یکی از آثاری که به‌زودی منتشر می‌شود، Cyberpunk: Edgerunners نام دارد. همان‌طور که می‌توان از نامش حدس زد، سریال انیمه‌ای مزبور را باید اقتباسی از Cyberpunk 2077 محسوب کرد.

تریلر جدید سریال Cyberpunk: Edgerunners + زیرنویس فارسی 

سریال Cyberpunk: Edgerunners از ۱۰ قسمت تشکیل شده و روایتگر شخصیتی به نام دیوید مارتینز است. او یک ولگرد بوده و تمام چیزهای ارزشمند زندگی‌اش را طی اتفاقی از دست می‌دهد. دیوید که انتخاب دیگری پیش روی خود نمی‌بیند، به یک اج رانر تبدیل می‌شود. مردم نایت سیتی از کلمه اج رانر برای خطاب قرار دادن مزدورها استفاده می‌کنند. در ضمن، این اثر محصول مشترک سی دی پراجکت رد و استودیو تریگر به شمار می‌رود.

نتفلیکس ساعاتی قبل تریلر جدید سریال Cyberpunk: Edgerunners را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و در ابتدا با گفتگوی دیوید مارتینز و لوسی آغاز می‌شود. دیوید در این بخش فاش می‌کند او و مادرش وضعیت مالی چندان خوبی نداشته‌اند. لوسی سپس از پروتاگونیست می‌پرسد چه رویایی در سر دارد؟ با اتمام گفتگو، صحنه‌های مختلفی را پشت سر هم و با سرعت زیاد می‌بینیم؛ صحنه‌هایی که عملا در حال معرفی نایت سیتی بوده و دیوید را حین برخی ماجراجویی‌هایش نشان می‌دهد.

Cyberpunk 2077 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ میلادی بود اما نتوانست مطابق انتظار عمل کند. اگرچه فروشی ۱۸ میلیون نسخه‌ای را به ثبت رسانده، مشکلات فنی بسیار زیاد باعث شدند بازخوردهای منفی‌ای را از سوی کارشناسان و کاربران دریافت کند. مشکلات فنی به قدری زیاد بودند که سونی این بازی را برای مدتی از فروشگاه خود حذف کرد. حتی تعداد زیادی از کاربران تصمیم گرفتند آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرند. با رخ دادن این اتفاقات، سهام شرکت افت کرد و برخی از سهامداران هم شکایتی را به ثبت رسانند. سی دی پراجکت در نهایت مجبور شد برای جلب رضایت شاکیان نزدیک به ۲ میلیون دلار غرامت پرداخت کند.

با وجود حواشی، سی دی پراجکت تمرکز خود را روی انتشار مداوم آپدیت برای Cyberpunk 2077 قرار داد و از قضا نتیجه هم گرفته است. این بازی در حال حاضر از لحاظ گیم پلی و جلوه‌های بصری وضعیت بسیار خوبی نسبت به گذشته داشته و علاقه‌مندان می‌توانند بدون مشکل پای تجربه آن بنشینند.

در انتها، لازم به ذکر است تمامی قسمت‌های سریال Cyberpunk: Edgerunners در تاریخ ۱۳ سپتامبر سال ۲۰۲۲ (مصادف با ۲۲ شهریور) منتشر خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا