با زیرنویس تماشا کنید: تریلر انیمه Cyberpunk: Edgerunners منتشر شد

از بازی ویدیویی تا دنیای انیمه

پس از موفقیت بی‌سابقه سری بازی ویچر، طرفداران بی‌صبرانه منتظر از راه رسیدن سایبرپانک ۲۰۷۷ بودند که متاسفانه به دلایل مختلف، عرضه فاجعه‌باری را تجربه کرد. حال با نزدیک شدن به عرضه اولین DLC بازی، تریلر  انیمه Cyberpunk: Edgerunners منتشر شده است.

در حالی که یک هفته ابتدایی عرضه بازی Cyberpunk 2077 همه شوکه کرد، با انتشار پچ ۱.۵ و به‌روزرسانی‌های متعدد از طرف استودیو سی دی پراجکت، به نظر می‌رسد این عنوان جنجالی و بحث برانگیز تا حدودی وضعیت ناامیدکننده زمان عرضه را جبران کرده است. شاید تیم توسعه انتشار بسته الحاقی بازی را به سال ۲۰۲۳ موکول کرده باشند، اما طرفداران می‌توانند با تماشای این انیمه در دنیای زیبای سایبرپانک غرق شوند تا بسته الحاقی بازی از راه برسد.

انیمه Cyberpunk: Edgerunners جدیدترین محصول سی دی پراجکت و تریگر استودیو است که به زودی از سرویس استریم نتفلیکس پخش خواهد شد. بسیاری از انیمه بازها تریگر استودیو را با مجموعه Little Witch Academia و فیلم Promare می‌شناسند. آنها اقتباس انیمه‌ای‌ Cyberpunk 2077 را اولین بار در ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ معرفی کردند، اما تا اوایل سال جاری هیچگونه اطلاعاتی در مورد این پروژه را فاش نکردند. اکنون اولین تریلر رسمی این سریال منتشر شده که می‌توانید در ادامه با زیرنویس تماشا کنید.

تریلر انیمه Cyberpunk: Edgerunners ما را با دیوید (David)، شخصیت اصلی سریال که درست مثل خط داستانی Corpo بازی عضو نوعی آکادمی است آشنا می‌کند. پیرو تست کردن دستگاه شبیه سازی پیشرفته،‌‌ اتفاقاتی ناگوار باعث می‌شود تا او زندگی عادی و آرام خود را رها کرده و در مسیر یک Edgerunner قدم بگذارد. در ادامه دیوید با شخصیت‌های جالبی همراه می‌شود که هر کدام یک معرفی بسیار کوتاه در این تریلر سه دقیقه‌ای داشتند. از بوکسوری قوی هیکل با نام Dorio گرفته تا هکری ماهر با نام Kiwi، به نظر می‌رسد هر کدام از این شخصیت‌ها ویژگی‌های شخصیتی منحصربه‌فردی خواهند داشت، اما چیزی که ممکن است برای برخی از طرفداران بازی ناامیدکننده باشد این است که هیچ یک از بازیگران فرعی Cyberpunk 2077 در این انیمه حضور ندارند.

همچنین در این تریلر شاهد سکانس‌های اکشن با حال و هوای آشنای بازی بودیم که در نهایت منجر به رابطه‌ای عمیق بین دیوید و لوسی شد. درست مثل بازی Cyberpunk 2077 که مملو از لحظات رمانتیک است، انیمه Cyberpunk: Edgerunners نیز تا حدودی از الگوی بازی پیروی می‌کند و لحظات مشابهی را در داستان خود به تصویر می‌کشد. البته در حال حاضر هنوز مشخص نیست که داستان انیمه چه مسیری را طی می‌کند و چه سرنوشتی را برای شخصیت‌ها رقم می‌زند. اینطور که پیداست طرفداران باید منتظر بمانند تا از ماجرای این انیمه جذاب باخبر شوند.

اقتباس انیمه‌ای Cyberpunk: Edgerunners در ماه سپتامبر سال جاری از سرویس استریم نتفلیکس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا این انیمه می‌تواند موفق‌تر از بازی سایبرپانک عمل کند؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا