#مهسا_امینی

درجه سنی بازی Cyberpunk 2077 به همراه جزئیات آن فاش شد

دقیقا همان چیزی که انتظارش را داشتیم

درجه سنی بازی Cyberpunk 2077 به همراه جزئیات آن فاش شد نیکان صبوری ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
درجه سنی بازی Cyberpunk 2077

به تازگی درجه سنی بازی Cyberpunk 2077 توسط نظام رده‌بندی برزیل فاش شد و در کنار آن جزئیاتی از محتوای این درجه سنی به بیرون درز کرده است.

چند روزی است که ما در حال شنیدن، خبر‌هایی مربوط به بازی Cyberpunk 2077 هستیم که بیشتر آن‌ها در مورد معرفی شرکت‌ها و باند‌هایی است که با آن‌ها روبه‌رو خواهیم شد. از جمله این باند‌ها می‌توان به حضور گروه‌هایی با نام Kang-Tao ،Arasaka و Animals اشاره کرد.

حال نظام رده‌بندی برزیل، درجه سنی بازی Cyberpunk 2077 را فاش و آن را جزو عناوین مثبت ۱۸ سال دسته‌بندی کرد. در کنار این موضوع، جزئیاتی از محتوایی که قرار است در Cyberpunk 2077 مشاهده کنیم، در فروم ردیت ترجمه شد. به طور خلاصه‌وار داشتن محتوای غیر اخلاقی، مواد مخدر و خشونت بی‌اندازه از المان‌های اصلی بازی به حساب می‌آید.

طراح ارشد مراحل فرعی هم با انتشار این تصویر در توییتر خود، آن را تایید کرد. همچنین نظام رده‌بندی سنی کشور پرتغال هم این عنوان را در صفحه‌ی خود قرار داده و تمام محتوایی که پیش از این گفتیم را به سایت خود اضافه کرد. علاوه بر این، صحنه‌هایی از جمله خودکشی، قطع عضو و به اصطلاح مرگ عمدی و بی‌رحمانه را جزو زیر مجموعه‌ی محتوای خشونتی بازی Cyberpunk 2077 طبقه‌بندی کرده است.

پیش از این شرکت CD Projekt Red در ساخت بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم محتوای خشن و غیر اخلاقی زیادی قرار داده بود اما با توجه به چیز‌هایی که در این سایت‌ها نشان داده می‌شود، به نظر می‌رسد که Cyberpunk 2077 فراتر از بازی قبلی این شرکت بازیسازی لهستانی پیش رفته است.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور ماه سال جاری (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. شرکت CD Projekt Red انتشار بازی را برای کنسول‌های نسل بعد هم تایید کرده اما گفت که در زمان لانچ پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس خبری از سایبرپانک 2077 برای کنسول‌های نسل نهم نخواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا