#مهسا_امینی

با سه باند جدید در بازی Cyberpunk 2077 آشنا شوید

ژاپنی‌ها و چینی‌ها در بازی حضور دارند

با سه باند جدید در بازی Cyberpunk 2077 آشنا شوید نیکان صبوری ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
سه باند جدید بازی Cyberpunk 2077

به تازگی شرکت CD Projekt Red سه باند جدید از بازی مورد انتظار بازی Cyberpunk 2077 معرفی کرد.

بدون شک بازی Cyberpunk 2077 یکی از بزرگ‌ترین عناوین در دست ساخت بوده و بسیاری شدیدا برای عرضه و تجربه‌ی این عنوان لحظه شماری می‌کنند. شرکت لهستانی CD Projekt Red که پیش از این عنوان موفق The Witcher 3: Wild Hunt را منتشر کرده، قول یک بازی پر محتوا را به علاقه‌مندان خود داده است.

Cyberpunk 2077 ماجرای شخصیتی به نام V را روایت می‌کند که در شهری به نام نایت سیتی به دنبال انجام کار‌هایی است. بدون شک در این راه باند‌ها و گروه‌هایی در بازی وجود دارد که تاثیر زیادی روی روند داستانی می‌گذارند. پیش از این شرکت CD Projekt Red در مورد دو باند مخصوص به نام‌های 6th Street و Mox توضیحات کوتاهی داده است. حال به تازگی اکانت رسمی بازی Cyberpunk 2077 سه باند جدید را معرفی کرد.

باند اول، Kang-Tao نام دارد. این باند در واقع اصالتی چینی داشته که فعالیت آن‌ها در زمینه فناوری سلاح هوشمند و خدمات امنیتی است. در متن اصلی این گروه بیان شده که:

Kang-Tao یک شرکت جوان چینی بوده که در زمینه‌ی فناوری اسلحه‌های هوشمند و خدمات امنیتی به مشتریان خود سرویس می‌دهد. به لطف حمایت‌های دولت، انتخاب‌های جسورانه و استراتژی‌های شجاعانه‌ی این گروه، Kang-Tao اکنون صدرنشین صنعت سلاح است.

باند بعدی Arasaka نام دارد. در واقع آن‌ها یک شرکت پیشرفته در زمینه‌ی تولید و توزیع اسلحه هستند. Arasaka تاریخ بسیار طولانی در دنیای Cyberpunk دارد. موسس این شرکت یعنی Sasai Arasaka بعد از این که دولت ژاپن در جنگ جهانی دوم تسلیم شد، تصمیم گرفت که با استفاده از تکنولوژی‌های جنگ، اسلحه‌های جدیدی را بررسی و تولید کند. در جنگ چهارم شرکت‌ها Arasaka با شرکت بزرگی به نام Militech وارد جنگ شد که نتیحه‌ی آن، انفجار یک بمب اتم در مرکز Night City بود. بعد از اتمام جنگ، دولت دفاعی کشور ژاپن آن‌ها را نابود و بسیاری از افراد باند را به دولت ایالات متحده تحویل دادند. در بخش توضیحات اکانت رسمی Cyberpunk 2077 نوشته شده که:

Arasaka یک شرکت خانوادگی ژاپنی است. این گروه بیشتر به دلیل خدمت رسانی در بخش‌های امنیتی، بانکی و خدمات حقوقی شناخته می‌شود. آن‌ها یکی از تاثیر‌گذارترین شرکت‌ها در سال ۲۰۷۷ به حساب می‌آیند، زیرا که اسلحه و وسایل نظامی آن‌ها پلیس‌ها و نیرو‌های امنیتی را تحت تاثیر قرار داده است.

به نظر می‌رسد که Cyberounk 2077 قرار است توضیحاتی در مورد چگونگی به قدرت رسیدن دوباره‌ی Arasaka را شرح دهد؛ زیرا بعد از جنگ و دستگیری افراد نظامی آن در جریان Cyberpunk 2020، این شرکت متلاشی و نابود شد اما حالا به نظر می‌رسد که آن‌ها با قدرت در نایت سیتی حضور دارند.

سومین باند معرفی که پیش از این در تریلر بازی هم مشاهده کرده بودید، Animals نام دارد. این باند بر خلاف دو شرکت قبلی در دنیای Cyberpunk تازه وارد است. در توضیحات رسمی آن ذکر شده که:

Animals یک باند خیابانی و خطرناک هستند که در بخش غربی Pacifica مستقر شده‌اند. آن‌ها در حد ممکن نمی‌خواهند از وسایل سایبری در بدنشان استفاده کنند و به جای آن با استفاده از تزریق تستوسترون، هورمون‌های حیوانی و ترکیب آن با وسایل سایبری سنتی و قدیمی به کار‌های خلاف خود می‌پردازند. آن‌ها به وحشی‌گری و انجام رفتار‌های حیوانی خود بسیار افتخار می‌کنند.

همانطور که می‌بینید دنیای بازی Cyberpunk 2077 بسیار بزرگ و گسترده است. هر کدام از این شرکت‌ها و باندها داستان‌هایی دارند که در دنیای Cyberpunk نقش‌های مهمی را ایفا کرده‌اند. بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور ماه سال جاری (۱۷ سپتامبر) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. شرکت CD Projekt بارها روی تاریخ عرضه‌ی بازی در این تاریخ تایید کرده و گفته است که ویروس کرونا باعث تاخیر آن نخواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا