گروه 6th Street در بازی Cyberpunk 2077 معرفی شد

باندی از سربازان کهنه‌کار

گروه 6th Street در بازی Cyberpunk 2077 معرفی شد نیکان صبوری ۰ ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
6th Street بازی Cyberpunk 2077

استودیوی CD Projekt RED به تازگی اطلاعاتی از یکی از گروه‎های بازی Cyberpunk 2077 به نام 6th Street منتشر کرد.

بازی Cyberpunk 2077 یک عنوان پرمحتوا خواهد بود. این وعده‌ای است که استودیوی CD Projekt RED به طرفدارانش داده، زیرا که کوچک‌تر شدن نقشه‌ی بازی نسبت به عنوان The Witcher 3 بسیاری را نگران می‌کند. بازی Cyberpunk 2077 روایت‌گر آینده‌ی بسیار دوری است که در آن انسان‌ها به جایگزین کردن اعضای بدن خود با قطعات رباتیک و مکانیکی تمایل پیدا کرده‌اند.

بازی در شهری به نام Night City روایت می‌شود که شامل بخش‌های مختلف است. به همین سبب باند‌ها و گروه‌های مختلفی هم در بازی حضور دارند که بدون شک تاثیر بسیار زیادی روی روایت داستان خواهند گذاشت. شخصیت اصلی بازی که V نام دارد و در این شهر زندگی می‌کند، می‌خواهد به رویاهای خود برسد. حال استودیوی سی‌دی پراچکت رد اطلاعات تازه‌ای در مورد یکی از گروه‌های فعال Night City منتشر کرد. این باند در بازی Cyberpunk 2077 با نام 6th Street شناخته می‌شود که در توضیحات رسمی آن آمده که:

باند 6th Street توسط سربازان کهنه‌کار و جانبازان جنگ چهارم شرکت‌ها ایجاد شده است. آن‌ها از خدمات ضعیف پلیس شهر نایت سیتی (NCPD) خسته شدند. به همین دلیل این افراد تصمیم گرفتند تا با ایجاد باند و گروه‌های مختلف از جامعه‌ی Vista del Rey محافظت کنند. آن‌ها قانون و اجرای عدالت شهری را زیر سوال برده و طبق قوانین خودشان کار‌ها را پیش می‌برند.

برای کسانی که در مورد جنگ چهارم شرکت‌ها سوال دارند؛ در دنیای Cyberpunk که در سال‌های ۱۹۸۹ خلق شد، جنگ بزرگی بین شرکت‌های فعال در حوزه‌ی تکنولوژی رخ داد که آن را به عنوان اولین جنگ بین شرکت‌ها می‌شناسند. زمان روایت داستانی این اتفاق بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ میلادی است. چهارمین جنگ هم مانند سه جنگ پیشین بین دو شرکت بزرگ CINO و OTEC بین سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۵ در گرفت که به یک فاجعه‌ی جهانی تبدیل شد. در مجموعه داستان‌های سایبرپانک از چهارمین جنگ به عنوان بدترین و خشن‌ترین‌ها در تاریخ یاد می‌شود. نتیجه‌ی جنگ برای جهانیان جالب نبود و باعث شد تا دولت کشور‌های آمریکا و ژاپن به مرز نابودی کشیده شود. در همین راستا قدرت بیشتر شهر‌ها از جمله Night City از دست دولت خارج شد.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور ماه سال جاری (۱۷ سپتامبر) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. شرکت CD Projekt بارها روی تاریخ عرضه‌ی بازی در این تاریخ تایید کرده و گفته است که ویروس کرونا باعث تاخیر آن نخواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا