نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 از The Witcher 3 کوچکتر است

نقشه‌ی Cyberpunk 2077 بر خلاف 3 The Witcher دارای تراکم بیشتری است

نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 از The Witcher 3 کوچکتر است نیکان صبوری ۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077

اندازه‌ی نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 از The Witcher 3 کمتر خواهد بود ولی سازندگان اعلام کردند که تراکم محتوایی در این عنوان بیشتر است.

همانطور که از شواهد مشخص است، نقشه‌ی The Witcher 3 بسیار بزرگ بوده و می‌توان چندین ساعت را به گشت و گذار در نقشه‌ی بازی پرداخت. در مصاحبه‌ای که با تهیه کننده بازی انجام شد، او تایید کرد که نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 کمی کوچکتر از The Witcher 3 بوده ولی دارای تراکم و جزئیات بیشتری است.

ریچارد بوزموفسکی (Richard Borzymowski) تهیه کننده بازی Cyberpunk 2077 به نمایندگی از تیم سازنده در خصوص نقشه‌ی بازی گفت:

اگر به صورت خالص به اندازه نقشه‌ی Cyberpunk 2077 در واحد کیلومتر مربع نگاهی کنیم، مشخص می‌شود که نقشه‌ این بازی از عنوان The Witcher 3 کمی کوچیکتر است ولی شامل تراکم محتوایی بیشتری خواهد بود. مثل این می‌ماند که نقشه‌ی The Witcher 3 را فشرده کنیم و بیابان‌های بدون محتوا وسط آن را حذف کنید.

همان طور که می‌دانید، بازی The Witcher 3 یک عنوان Open World بوده که دارای راه‌ها و جنگل‌های بزرگ بین شهرهای کوچک و بزرگ  است مانند Novigrad، ولی در بازی Cyberpunk 2077 ما Night City را قرار دادیم. این قسمتی جدا ناپذیر از محیط است. حتی اگر بخواهیم شخصیت اصلی را قهرمان داستان بنامیم باید تعامل را در بازی بیشتر کنیم. اگر این کار را نمی‌کردیم اجازه‌ی باورپذیری شهر را نمی‌داد […] پس ما در تمام نقاط شهر، جریان زندگی را خواهیم دید.

هر چند که نقشه‌ی The Witcher 3 بسیار بزرگ است ولی بخش‌هایی از آن شامل گیاهان و جنگل‌ها می‌شود که با برخی از آنها می‌توان تعامل داشت. در حالی که Night City یک شهر کامل و پر از زندگی‌های مختلف است، شاید عجیب بود اگر نمی‌توانسیم کاری‌هایی را انجام دهیم یا با کسی ملاقات نداشته باشیم.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 28 فروردین 1399 (16 آوریل 2020) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا