باندل محدود کنسول Xbox One X با طرح Cyberpunk 2077 رونمایی شد

یک محصول جذاب برای طرفداران یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال

باندل محدود کنسول Xbox One X با طرح Cyberpunk 2077 رونمایی شد سید مجتبی محمودی ۰ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
کنسول Xbox One X با طرح Cyberpunk 2077

شرکت مایکروسافت به طور رسمی از باندل محدود کنسول Xbox One X با طرح بازی Cyberpunk 2077 رونمایی کرد. تصاویر این باندل پیش از این در اینترنت لو رفته بود.

پیش از رونمایی رسمی، اکانت رسمی ایکس‌باکس در توییتر تیزری را منتشر کرد که به‌وضوح به عنوان Cyberpunk 2077 ارتباط داشت. با بررسی تیزر مشخص شد که تصویر کنسول و کنترلر ایکس‌باکس وان ایکس در آن به چشم می‌خورد. ساعاتی پس از انتشار این تیزر، تصاویری از یک کنترلر و همچنن کنسول Xbox One X با طرح Cyberpunk 2077 توسط شعبه‌ی کانادای آمازون لو رفت و در سطح اینترنت پخش گردید که ما را از وجود چنین باندلی مطمئن کرد. حالا شرکت مایکروسافت رسما این باندل را رونمایی کرده است.

این باندل جذاب قرار است در ماه ژوئن سال جاری میلادی، یعنی در خرداد یا تیر امسال در دسترس قرار بگیرد؛ سه ماه زودتر از زمان انتشار Cyberpunk 2077. رنگ‌بندی بدنه کنسول و کنترلر هر دو از تم‌های رنگی موجود در محیط‌های Night City بهره می‌برند. روی بدنه‌ی کنسول نوشته‌ی No Future به چشم می‌خورد که شبرنگ است و در تاریکی می‌درخشد. خود بازی هم به صورت یک کد دیجیتالی در این باندل وجود دارد و می‌توانید هنگام انتشار، به دانلود آن بپردازید. بدون شک این باندل جذاب، هوش از سر طرفداران Cyberpunk 2077 می‌برد. هنوز قیمت این باندل مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا