انیمه‌ی سریالی سایبرپانک 2077 با نام Cyberpunk: Edgerunners معرفی شد

این اثر داستانی مستقل را روایت خواهد کرد

انیمه‌ی سریالی سایبرپانک 2077

شرکت لهستانی سی‌دی پراجکت رد در جریان رویداد Night City Wire از انیمه‌ی سریالی سایبرپانک 2077 تحت عنوان Cyberpunk: Edgerunners رونمایی کرد.

سی‌دی پراجکت رد در ابتدا قصد داشت رویداد Night City Wire با محوریت بازی Cyberpunk 2077 را در ۱۱ ژوئن برگزار کند اما مرگ یک شهروند سیاهپوست آمریکایی و به راه افتادن جنبش Black Lives Matter باعث تغییر در برنامه‌ریزی‌ها شد. در آن زمان، استودیوها و شرکت‌های مختلف ترجیح می‌دادند به احترام فرد کشته شده و همچنین تلاش‌های مردم برای از بین بردن نژادپرستی سیستماتیک برگزاری رویدادهای خود را به زمان دیگری موکول کنند. سازنده‌ی The Witcher 3: The Wild Hunt هم از این قاعده مستثنی نبود و لایو استریم جدیدش را دقیقا به مدت دو هفته به تاخیر انداخت. تاریخ مد نظر فرا رسید و سی‌دی پراجکت رد در جریان رویداد یک محصول غیرمنتظره‌ای را معرفی کرد.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد در جریان لایو استریم Night City Wire از انیمه‌ی سریالی سایبرپانک 2077 رونمایی کرد که قرار است تحت عنوان Cyberpunk: Edgerunners روی نتفلیکس قرار بگیرد. وظیفه‌ی ساخت این محصول به استودیوی ژاپنی تریگر سپرده شده است. اعضای آن سابقه‌ی کار روی محصولات مختلفی از جمله انیمه‌ی سریالی Kill La Kill و انیمه‌ی سینمایی Promare را در پرونده‌ی کاری خود دارند. Cyberpunk: Edgerunners یک اقتباس آزاد محسوب می‌شود؛ زیرا داستانی متفاوت را به واسطه‌ی شخصیت‌هایی کاملا جدید روایت می‌کند. تنها وجه اشتراک میان این انیمه‌ی سریالی و بازی Cyberpunk 2007، شهر نایت سیتی است که لوکیشن اتفاقات هر دو محصول خواهد بود. در ضمن، طبق گفته‌ی سازندگان، این انیمه به گونه‌ای ساخته خواهد شد که هم برای طرفداران بازی و هم برای مخاطبان جدید جذابیت داشته باشد.

Cyberpunk: Edgerunners یک مینی سریال بوده و تنها ۱۰ قسمت دارد. داستان آن حول محور پسری ولگرد می‌چرخد که طی یک اتفاق چیزهای ارزشمند زندگی‌اش را از دست داده و اکنون تمام تمرکز خود را روی زنده ماندن قرار داده است. از همین رو، تصمیم می‌گیرد به یک اج‌رانر تبدیل شود. مردم نایت سیتی از این لقب برای خطاب قرار دادن مزدورها استفاده می‌کنند. از دست‌اندرکاران حاضر در این پروژه می‌توان هیرویوکی ایمایشی (Hiroyuki Imaishi) و یوشیکی اوسا (Yoshiki Usa) را نام برد که به ترتیب به عنوان کارگردان و طراح شخصیت در تیم تولید حضور دارند. وظیفه‌ی ساخت موسیقی متن هم بر دوش آکیرا یامائوکا (Akira Yamaoka) قرار گرفته که با ساخت موسیقی سری بازی‌های سایلنت هیل به شهرت بسیاری دست پیدا کرد.

زمان دقیق انتشار سریال Cyberpunk: Edgerunners مشخص نشده و تنها می‌دانیم در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی از طریق نتفلیکس عرضه خواهد شد. در ضمن، سازندگان وعده دادند جزئیات بیشتری از این محصول در راه است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا