اسکین های بازی کانتر استرایک به کانتر استرایک 2 انتقال می‌یابند

تلاش‌های یک دهه اخیر شما پایمال نخواهند شد!

اسکین های بازی کانتر استرایک به کانتر استرایک 2 انتقال می‌یابند نیما خدارحمی ۰ ۰۴ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
اسکین های بازی کانتر استرایک 2

بازی کانتر استرایک همیشه علاقه به راضی نگه داشتن کاربران داشته و در نسخه دوم خود نیز آن‌ها را نا امید نکرد. به گفته توسعه دهندگان طی روزهای اخیر، اسکین‌های کاربران در بازی کانتر استرایک، در بخش اسکین های بازی کانتر استرایک 2 وجود خواهند داشت!

شرکت والو (Valve) به تازگی اطلاعات قابل توجهی را درباره بازی مورد انتظار خود یعنی کانتر استرایک 2 به انتشار رسانده که برای کاربران و طرفداران کهنه کار به شدت خوشایند خواهند بود. به گفته والو، تمام اسکین‌ها و بن‌های بازی کانتر استرایک به بازی کانتر استرایک 2 انتقال یافته و شما از نو شاهد حضور کاربران سمی قدیمی در این بازی نخواهید بود و از روی دیگر تلاش شما طی یک دهه گذشته بی نتیجه نخواهد ماند!

روز گذشته شرکت والو به شکلی کاملا غیر منتظره بازی کانتر استرایک 2 را معرفی کرد. این بازی به نحوی نسخه بهبود و ارتقا یافته شوتر اول شخص شرکت والو است. طبق اطلاعات انتشار یافته، پایه و اساس نسخه دوم برگرفته از نسخه ابتدایی بوده، با این حال بهبودهای بسیاری در این بازی با استفاده از موتور گرافیکی بازی Half-Life: Alyx و تکنولوژی‌های استفاده شده در توسعه کنسول دستی استیم دک اعمال شده است.

طی برخی ویدیوهای منتشر شده، شرکت والو درباره تغییرات ایجاد شده در بازی از جمله Responsive Smoke Grenade، تغییرات در گیم پلی بازی به منظور بروز مشکلات کمتر و البته طراحی دوباره نقشه‌های محبوب از جمله Dust 2، Nuke و Inferno توضیحاتی را ارائه داد. انتظار می‌رود این بازی در تابستان سال ۲۰۲۳ به انتشار برسد. لازم به ذکر است که نسخه آزمایشی این بازی به شکل محدود در اختیار برخی کاربران قرار گرفته است.

اما در این مطلب قصد نداریم به تغییرات بازی بپردازیم و قصد داریم نگاهی به اسکین های بازی کانتر استرایک 2 داشته باشیم. طی پرسش و پاسخ برگزار شده توسط والو، طرفداران درباره اسکین‌های خود در بازی کانتر استرایک پرسیدند و تیم والو در پاسخ اشاره داشت که تمام اسکین‌ها، استیکرها و به طور کلی هر گونه تزئینات شما در بازی کانتر استرایک وارد بازی کانتر استرایک 2 شده و جای نگرانی وجود ندارد. از سوی دیگر، اعلام شد که کاربران متقلب یا به عبارت دیگر چیترها جایی در کانتر استرایک 2 نداشته و تمام اشخاصی که در بازی کانتر استرایک بن شده بودند، در بازی کانتر استرایک 2 نیز بن خواهند بود.

در کنار رونمایی از نحوه عملکرد اسکین‌ها و بن‌ها، اعلام شد که زمان انتظار برای آغاز مسابقات Competitive (Cooldown)، میان هر دو بازی به اشتراک گذاشته شده و برای مثال شما اگر در بازی کانتر استرایک 2 در حالت Cooldown قرار بگیرید، در بازی کانتر استرایک نیز قادر به آغاز مسابقه Competitive تا زمان پایان Cooldown نخواهید بود.

نسخه آزمایشی بازی کانتر استرایک 2 که به تعدادی محدود از کاربران اجازه تجربه این بازی را داده، حالت‌های Deathmatch و Unranked Competitive‌ در نقشه Dust 2 را ارائه می‌دهد. در حال حاضر نقشه‌های شخصی سازی شده کاربران و سرورهای شخصی سازی شده در دسترس کاربران نیستند.

معرفی نسخه دوم بازی کانتر استرایک تنها چند روز پس از رکورد شکنی بازی کانتر استرایک از لحاظ تعداد کاربران همزمان صورت گرفت. زمانی که تیم کانتر استرایک از کاربران برای رسیدن به این رکورد از کاربران تشکر کرد، بخش نظرات مملو از اشاره کاربران به نسخه دوم این بازی بود. خوشبختانه تیم والو کاربران را نا امید نکرد و پس از مدتی کوتاه به معرفی بازی کانتر استرایک 2 پرداخت و نسخه آزمایشی آن را در اختیار آن‌ها قرار داد.

همانطور که اشاره شد، بازی کانتر استرایک 2 احتمالا در تابستان سال 2023 به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره انتقال اسکین های بازی کانتر استرایک 2 در کنار بن‌ها چیست؟ فکر می‌کنید تیم والو تصمیم درستی را گرفته یا باید بازی را به طور کامل ریست می‌کرد؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا