#مهسا_امینی

نمرات و نقدهای Crysis Remastered Trilogy منتشر شد

ریمستری خوش رنگ و لعاب

نقدهای Crysis Remastered Trilogy

همزمان با عرضه در کشورهای جهان، وب سایت‌های ویدیو گیم نقدهای Crysis Remastered Trilogy را روی خروجی خود قرار داده‌اند.

اکانت توییتری کرایسیس اوایل سال گذشته میلادی و پس از چند سال سکوت، متن جدیدی را به اشتراک گذاشت. طرفداران در ابتدا گمان می‌کردند کرایتک خود را برای معرفی نسخه جدید مجموعه آماده می‌کند اما در ادامه مشخص شد ریمستر نسخه اول قرار است برای پلتفرم‌های مدرن در دسترس قرار بگیرد. در حالی که مدت زیادی از معرفی Crysis Remastered نمی‌گذشت، حجم بالایی اطلاعات از اسناد و مدارک استودیو آلمانی در فضای مجازی لو رفت؛ اسناد و مدارکی که تایید کرده بودند ریمسترهای نسخه‌های دوم و سوم هم در دست ساخت بوده و پس از عرضه آن‌ها، شاهد آمدن یک کالکشن به بازار خواهیم بود.

کرایتک اواسط سال جاری میلادی از Crysis Remastered Trilogy که ریمستر نسخه‌های اول الی سوم را در خود جای می‌دهد. استودیو آلمانی ترجیح داده بخش چندنفره را در داخل کالکشن قرار نداده و به صورت کامل روی بخش‌های داستانی متمرکز شود. از دیگر نکات شاخص پیرامون محصول می‌توان به پشتیبانی از وضوح تصویر 4K، پشتیبانی از نرخ فریم ۶۰ و افزایش جزئیات گرافیکی اشاره کرد. در ضمن، ریمسترها به صورت جداگانه هم قابل‌خریداری هستند.

همزمان با انتشار در سراسر جهان، نقدهای Crysis Remastered Trilogy روی خروجی وب سایت‌های ویدیو گیم قرار گرفته است. تاکنون و با انتشار ۹ نقد مثبت و ۵ نقد متوسط، محصول مشترک کرایتک و سیبر اینترکتیو (Saber Interacteractive) به متای ۷۶ دست یافته است. بد نیست بدانید هیچ کدام از وب سایت‌ها کالکشن مزبور را لایق نمره کامل نمی‌دانستند. در ادامه می‌توانید خلاصه تعدادی از نقدها را مطالعه کنید:

وب سایت God is Geek:

Crysis Remastered Trilogy یک مجموعه شگفت‌انگیز با داستانی عالی است. گیم پلی همچنان حس و حالی فوق‌العاده را منتقل کرده و نانوسوییت هنوز هم یکی از بهترین مواردی است که در تاریخ بازی‌های تیراندازی اول شخص مورد استفاده قرار گرفت.

وب سایت Screen Rant:

در صورتی که مشکلات فنی را نادیده بگیریم، Crysis Remastered Trilogy پورتی عالی از بازی‌های کلاسیک روی کنسول‌های مدرن است. تمرکز گیم پلی روی تبدیل کردن کاربران به یک ابرسرباز حفظ شده و در عین حال جلوه‌های بصری و عملکرد فنی برای دستیابی به تجربه‌ای رضایت‌بخش بهبود یافته‌اند. آن‌هایی که می‌خواهند محصولات کرایتک را برای نخستین بار تجربه کرده یا آن‌هایی که می‌خواهند دوباره ماجراجویی‌ها را تجربه کنند، قطعا از کالکشن لذت می‌برند.

وب سایت Multiplayer.it:

Crysis Remastered Trilogy به طور کلی یک محصول عالی است که به شما اجازه می‌دهد سه چپتر تشکیل دهنده مجموعه را با گرافیکی امروزی تجربه کنید. بد نیست بدانید شما [ماجراجویی را] با عنوانی عالی (Crysis) شروع می‌کنید، در ادامه به محصولی متوسط (Crysis 2) رسیده و در نهایت با عنوانی بسیار خوب مواجه می‌شوید. در ضمن تجربه بازی‌ها تغییری نکرده و مشابه نسخه‌های اصلی است. در نتیجه، آن‌هایی که یکبار تجربه‌اش کردند دلیلی برای به سرانجام رساندن دوباره داستان‌ها پیدا نخواهند کرد، به جز گرافیک بهبود یافته.

وب سایت Push Square:

کالکشنی حاوی سه بازی ۱۰ ساعته در ظاهر ارزش بالایی دارد اما حقیقت این است که کرایتک تا پیش از نسخه سوم عملکرد قابل‌دفاعی ندارد. روی پلتفرم پلی استیشن 4، جلوه‌های بصری رفته رفته بهتر می‌شوند. بنابراین، دلیلی برای تجربه نسخه اول وجود ندارد، مگر اینکه یک طرفدار باشید یا بخواهید ببینید مجموعه کرایسیس چگونه کار خود را آغاز کرد.

همان‌طور که گفته شد، Crysis Remastered Trilogy هم اکنون برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار دارد. در ضمن، حالا که کالکشن عرضه شده، باید منتظر ماند و دید شایعه‌ها حقیقت داشته و نسخه جدید مجموعه معرفی می‌شود یا خیر.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا