اولین جزئیات از نسخه‌ی جدید کرایسیس لو رفت؛ رقیب Apex Legends در راه است؟

گمانه‌زنی‌هایی که در آستانه‌ی تبدیل شدن به حقیقت قرار دارند

نسخه‌ی جدید کرایسیس

اکانت Gaming Leaks & Rumors با انتشار یک توییت، اولین جزئیات را از نسخه‌ی جدید کرایسیس منتشر کرد. ظاهرا این بازی Crysis Next نام دارد.

پس از اینکه Crysis Remastered از سوی کرایتک معرفی شد، گمانه‌زنی‌های مختلفی پیرامون آینده‌ی این بازی‌ساز آلمانی به وجود آمد. گروه اول معتقد بودند سازنده‌ی Ryse: Son of Rome می‌خواهد پا جای استودیوهای دیگر گذاشته و نسخه‌های ریمستر کرایسیس را برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر کند. گروه دوم تئوری دیگری را مطرح کردند. آن‌ها گمان می‌کنند کرایتک قصد داشته با معرفی و عرضه‌ی ریمستر قسمت اول، کراسیس را بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار دهد تا بدین ترتیب، شرایط برای معرفی نسخه‌ی جدید مهیا شود. اینطور که به نظر می‌رسد، حق با گروه دوم بوده است.

مدت کوتاهی بعد از معرفی Crysis Remastered، کرایتک آگهی استخدامی را در وب سایت خود قرار داد که در آن گفته شده بود یک بازی جدید و تراز اول (AAA) مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد. در متن آگهی هیچ اشاره‌ای به سبک یا ویژگی‌های شاخص پروژه نشد اما به لطف Gaming Leaks & Rumors حالا می‌دانیم استودیوی مشهور آلمانی روی چه چیزی کار می‌کند. طبق سندی که این اکانت توییتری به اشتراک گذاشته، کرایتک نسخه‌ی جدید کرایسیس را توسعه می‌دهد. این بازی در ژانر بتل رویال قرار گرفته و شامل تقابل ۱۰۰ کاربر می‌شود. عنوان مورد نظر Crysis Next نام داشته و مطابق انتظار، قرار است به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. در ادامه می‌توایند توضیحات لو رفته را مطالعه کنید:

Crysis Next، یک بازی بتل رویال و رایگان است که ۱۰۰ کاربر در رقابت‌های آن حاضر بوده و گیم‌پلی سریعی دارد. شخصی‌سازی بصری، قدرت‌های انطباقی نانوسوئیت و نبردهای بسیار تماشایی در دنیایی وسیع، دست به دست هم داده‌اند تا این بازی به محصولی بی‌نقص برای استریم تبدیل شود. فرنچایز کرایسیس تمام ویژگی‌های لازم برای ساخت یک بازی بتل رویال را در خود دارد: گیم‌پلی، سبک هنری، صحنه (Setting) و ارزش تولید بالا.

اکانت توییتری Gaming Leaks & Rumors در کنار سند لو رفته، طرح هنری مربوط به Crysis Next را به توییت اخیر خود ضمیمه کرده است. این تصویر، شخصیتی را نشان می‌دهد که لباس نانوسوئیت را به تن دارد. همچنین تجهیزاتی را در بخش‌های مختلف لباس شاهد هستیم که پیش از این در نسخه‌های قدیمی ندیده بودیم. در ضمن، ظاهرا آیتمی در پشت لباس قرار گفته که به جت‌پک شباهت دارد؛ آیتمی که این روزها در اکثر بازی‌‎های بتل رویال حاضر بوده و یکی از شاخصه‌های این ژانر به شمار می‌رود.

سند لو رفته از کرایتک تنها به Crysis Next اشاره نداشته و نام‌های Ryse Next ،Hunt Mobile ،Crysis VR و Robinson 2 هم در آن دیده می‌شود. در حال حاضر مشخص نیست این چهار پروژه در چه شرایطی به سر می‌برند. ممکن است در مراحل اولیه‌ی ساخت باشند، لغو شده باشند یا همچنان ساختشان ادامه داشته باشد. از همین رو، بهتر است تا انتشار بیانیه‌ای رسمی از سوی مدیران منتظر بمانید.

در انتها لازم به ذکر است هیچ اطلاعاتی از زمان انتشار یا پلتفرم‌های هدف Crysis Next در دسترس نیست؛ عنوانی که می‌تواند رقیبی جدی برای Apex Legends و Fortnite باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا