باندل Crysis Remastered Trilogy رسما معرفی شد + تریلر

قابلیت خرید جداگانه فراهم خواهد بود

باندل Crysis Remastered Trilogy رسما معرفی شد + تریلر سورنا رضایی ۰ ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیو آلمانی کرایتک با انتشار یک بیانیه کوتاه در وب سایت رسمی خود، از باندل Crysis Remastered Trilogy رونمایی کرده است.

پس از اینکه ریمستر Crysis رونمایی شد، اسنادی به بیرون درز پیدا کرد که حجم بالایی از اطلاعات را در خود جای داده بود. طبق اسناد، کرایتک قصد داشت ریمستر تمامی نسخه‌های مجموعه را در قالب یک باندل عرضه کند. از آن‌جایی که Crysis Remastered به صورت جداگانه در دسترس علاقه‌مندان گرفته بود، پیش‌بینی شد ریمستر نسخه‌های دوم و سوم به صورت مستقل به فروش رسیده و سپس باندل به بازار بیاید؛ پیش‌بینی‌ای که تا حدودی درست بوده است.

کرایتک با انتشار یک بیانیه کوتاه در وب سایت رسمی خود از باندل Crysis Remastered Trilogy رونمایی کرده است. استودیو آلمانی در ابتدای متن نوشت محصول جدیدش ریمستر نسخه‌های اول الی سوم مجموعه را در خود جای داده و با همکاری سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) توسعه می‌یابد. کرایتک همچنین گفت باندل مزبور روی کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، نینتندو و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود اما عملکرد فنی آن روی کنسول‌های نسل نهمی بهتر و روان‌تر خواهد بود.

خالق مجموعه کرایسیس در بیانیه اخیر خود فاش کرد Crysis Remastered Trilogy در تاریخ نامشخصی از پاییز سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. همچنین قابلیت خرید جداگانه محصولات فراهم خواهد شد تا کاربران دغدغه‌ای در این باره نداشته باشند. استودیو آلمانی همچنین یک تریلر برای رونمایی از باندل به اشتراک گذاشته است که پرافت نقش راوی را در آن ایفا می‌کند. در صورتی که کرایسیس‌ها را تجربه نکرده‌اید، باید بگوییم او شخصیت اصلی نسخه‌های دوم و سوم است.

تریلر رونمایی Crysis Remastered Trilogy را می‌توان به سه بخش تقسیم کرد که هر کدام از آن‌ها به یک نسخه از سه‌گانه اختصاص داده شده است. در ضمن، کرایتک در بیانیه اخیر خود وارد جزئیات نشد و درباره ویژگی‌های شاخص ریمسترهای Crysis 2 و Crysis 3 صحبت نکرد اما طبق آنچه در ویدیو  دیده می‌شود، می‌توان انتظار داشت بازی‌ها بهینه شده باشند تا با وضوح بسیار بالاتری اجرا شده و قابلیت‌های جدیدی مانند رهگیری پرتو، Screen Space Directional Occlusion ،Global Illumination و Motion Blur را در خود جای داده باشند.

حالا که ریمستر نسخه‌های قدیمی Crysis به حقیقت تبدیل شده، باید منتظر ماند و دید دیگر شایعه مهم هم رنگ واقعیت به خود می‌گیرد یا خیر. طی ماه‌های گذشته گزارشی در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه نسخه بتل رویال کرایسیس مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد تا به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل نقد و بررسی ریمستر نسخه‌ی اول کرایسیس را در وب‌سایت سرگرمی مطالعه کنید؛ ریمستری که با مشکلات فنی بسیاری همراه بود اما با ارائه‌ی به‌روزرسانی‌های متعدد، کرایتک توانست بسیاری از آن‌ها را مرتفع سازد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا