برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کرایتک تلویحا ساخت ریمستر Crysis 3 را تایید کرده است

ریمستر نسخه‌های دوم و سوم ظاهرا همزمان عرضه می‌شوند

کرایتک تلویحا ساخت ریمستر Crysis 3 را تایید کرده است ۰ ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
ساخت ریمستر Crysis 3

با توجه به توییتی که از طریق حساب رسمی Crysis منتشر شد، استودیو کرایتک هم اکنون مشغول ساخت ریمستر Crysis 3 است.

در حالی که مدت زیادی از معرفی Crysis Remastered نمی‌گذشت، حجم قابل‌توجهی از اسناد کرایتک به بیرون درز پیدا کرد. با توجه به آنچه در اسناد آمده بود، استودیو آلمانی قصد دارد ریمستر تمامی نسخه‌های اصلی کرایسیس را به بازار فرستاده و سپس باندل آن‌ها را برای فروش در دسترس قرار دهد. ریمستر نسخه اول تابستان سال گذشته میلادی منتشر شد و پس از آن، استودیو سازنده سکوت در پیش گرفت.

سکوت کرایتک ادامه داشت تا اینکه اکانت توییتری Crysis اخیرا اشارات غیر مستقیمی به ریمستر Crysis 2 انجام داد. آخرین مورد، تصویری بوده است که از دنباله Crysis تهیه شده و بهبود جلوه‌های بصری به وضوح در آن دیده می‌شود. علاوه بر این، در بخش کپشن توییت جمله‌ای نوشته شده بود که در واقع جمله پایانی شخصیت اصلی در نسخه دوم بود. در حالی که طرفداران مجموعه خود را برای رونمایی از Crysis 2 Remastered آماده می‌کردند، کرایتک به محصول دیگری اشاره می‌کند.

اینطور که به نظر می‌رسد، ساخت ریمستر Crysis 3 شروع شده است؛ با گذشت مدتی از توییت‌های مرتبط با Crysis 2 Remastered، اکانت رسمی کرایسیس جمله‌ای (Romeo Actual this is Romeo One. Initiating burnout. Over) را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت که به شخصیت سایکو در نسخه سوم تعلق دارد. در حالی که گمانه‌زنی‌ها پیرامون این توییت به اتمام نرسیده بود، اکانت تصویری از نسخه سوم را به اشتراک گذاشت. در ادامه می‌توانید عکس مزبور را مشاهده کنید:

Crysis، یک محصول قدیمی محسوب می‌شود که عرضه آن روی پلتفرم‌های جدید نیازمند منابع زیادی بود اما نسخه‌های دوم و سوم مجموعه با نسخه جدیدتر کرای انجین ساخته شده بودند. در نتیجه، راحت‌تر و در مدت زمان کمتری امکان اجرایشان روی کنسول‌های نسل هشتمی فراهم می‌شود. احتمالا همین موضوع باعث شده تا کرایتک خود را برای معرفی همزمان Crysis 2 Remastered و Crysis 3 Remastered آماده کند.

داستان Crysis 3 حدودا بیست و چهار سال پس از اتفاقات قسمت پیشین جریان دارد. نیروهای سل طی سال‌های گذشته تمام کره زمین را تحت کنترل خود گرفته و حالا تنها تامین‎‌کننده انرژی محسوب می‌شوند. افرادی هم که نتوانند قبض‌های مربوط به انرژی را بپردازند به عنوان برده به کار گرفته می‌شوند. در چنین شرایطی، پرافت با همکاری سایکو باید پرده از راز این ارتش خصوصی برداشته و متوجه شود آن‌ها از چه چیزی به عنوان منبع انرژی استفاده می‌کنند. سپس باید راهی برای خاتمه دادن به تمامیت‌خواهی‌های ارتش خصوصی بیابند.

Crysis 3 علی‌رغم بازخوردهای مثبت نتوانست موفقیت‌های قسمت‌های پیشین را تکرار کند و به یک شکست تجاری بزرگ تبدیل شد. هزینه ساختش ۶۶ میلیون دلار بود اما در ماه نخست عرضه تنها ۲۰۵ هزار نسخه فروش داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments