#مهسا_امینی

بازیگر Crazy Rich Asians در اقتباس سینمایی شانگ-چی نقش‌آفرینی خواهد کرد

نقش او فعلا مشخص نیست

بازیگر Crazy Rich Asians

رانی چنگ بازیگر Crazy Rich Asians با استودیوی مارول به توافق رسیده و قرار است در فیلم سینمایی Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ایفای نقش کند.

با توجه به گزارشی که از سوی وب سایت Discussing Film منتشر شده، رانی چنگ (Ronny Chieng) قبل از جهانی شدن بحران کرونا با مارول به توافق رسیده و قراردادی را برای حضور در Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings امضا کرده است. از آن‌جایی که جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشته نشده، نه اطلاعاتی از نقش او در نخستین اقتباس سینمایی شانگ-چی داریم و نه می‌دانیم قبل از توقف روند ساخت موفق شد جلوی دوربین برود یا خیر. همان‌طور که اطلاع دارید، فیلم Shang-Chi قبل از صادر شدن دستور تعطیلی موقت از سوی مارول در فاز فیلمبرداری به سر می‌برد. از شناخته‌شده‌ترین آثاری که چنگ در آن‌ها به نقش‌آفرینی پرداخته می‌توان به Crazy Rich Asians اشاره کرد.

اگرچه مارول در قبال فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings بسیار محتاطانه عمل کرده است اما سیاست‌های این استودیو نتوانست جلوی انتشار اطلاعات را بگیرد. چندی پیش، چارلز مورفی (Charles Murphy) با انتشار یک پست در وب سایت خود، به اقتباس سینمایی شانگ-چی پرداخت و جزئیات تازه‌ای را از داستان آن به اشتراک گذاشت. اینطور که به نظر می‌رسد، طرفداران مارول اینبار باید خود را برای محصولی سرتاسر مبارزه و شبیه به مورتال کامبت آماده کنند. در ضمن، داستان حول محور ده حلقه‌ی جادویی می‌چرخد که هزاران سال پیش به‌واسطه‌ی سقوط یک سفینه‌ی فضایی به دست اعضای گروه آواتارها افتاد. رهبر این گروه مخفی حلقه‌ها را در انگشتان خود قرار داد و به کمک آن‌ها مهارت بالایی در هنرهای رزمی به‌دست آورد.

با مرگ رهبر آواتارها در دوران مدرن، این گروه تصمیم می‌گیرد از طریق برگزاری مسابقاتی بزرگ و غیرقانونی، فرد لایق را یافته و ده حلقه‌ی جادویی را به او اهدا کند. در چنین شرایطی، شانگ-چی از طرف ماندارین ماموریت می‌یابد در مبارزات شرکت کرده و پس از برنده شدن حلقه‌ها را به او تحویل دهد. ماندارین از دوران کودکی تحت تاثیر افسانه‌ی ده حلقه قرار گرفته بود و حتی در دوران بزرگسالی یه گروه تبهکاری ایجاد کرد تا تمام جهان را برای یافتن آن‌ها بگردد. از بازیگران حاضر در Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings می‌توان به سیمو لیو (Simu Liu) در نقش شانگ-چی و تونی لیانگ (Tony Leung) در نقش ماندارین اشاره کرد. روزالیند چائو (Rosalind Chao) و آکوافینا (Awkwafina) هم در لیست بازیگران دیده می‌شوند اما اطلاعات رسمی از نقش آن‌ها موجود نیست.

نخستین اقتباس سینمایی شانگ-چی قرار بود از تاریخ ۲۴ بهمن سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۲ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱) روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما شیوع ویروس کرونا آمدن آن را به سینماها چند ماهی به تعویق انداخت. فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه سال ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا