روند تولید فیلم Shang-Chi به طور موقت متوقف شده است

احتمال ابتلای کارگردان این فیلم به ویروس کرونا

روند تولید فیلم Shang-Chi

روند تولید و توسعه‌ی فیلم ابرقهرمانانه‌ی Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings به طور موقت متوقف شده است.

ویروس کرونا تاکنون باعث تاخیر یا متوقف شدن توسعه‌ی فیلم‌های سینمایی زیادی شده است، از جمله آن‌ها می‌توان به لغو تاریخ اکران آثاری چون A Quiet Place Part II ،New Mutants ،Mulan و Antlers اشاره کرد. در کنار این موضوع، رویداد سالانه‌ی سینماکان هم به دلیل پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا امسال برگزار نخواهد شد.

حال به نظر می‌رسد که یکی از فیلم‌های ابرقهرمانانه‌ی مارول به اسم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings هم با مشکلاتی روبه‌رو شده است. Hollywood Reporter در گزارشی اعلام کرد که کاگردان این فیلم یعنی دستین دنیل کرتون در پی تولد اولین فرزند خود در استرالیا و افزایش ویروس کرونا در این کشور، با توجه به توصیه‌ی پزشکان در قرنطینه‌ی خانگی قرار دارد. بنابراین او نمی‌تواند تا مدتی در صحنه‌ی فیلمبردای حاضر شود.

در همین راستا، Simu Liu بازیگر نقش اصلی این فیلم ابرقهرمانانه با انتشار پستی در اینستاگرام، این موضوع را تایید کرد و او گفت:

بدون شک شما اخبار تازه منتشر شده را در خصوص Shang-Chi خوانده‌اید. اصلی‌ترین فرد در روند تولید فیلم برای مدتی در کار حضور نخواهد داشت و بعضی از افراد تیم تولید هم در حال دادن آزمایش‌هایی هستند.

من به شدت خوشحال هستم که با شرکتی کار می‌کنم که در این زمان‌های سخت بسیار آگاهانه و هوشمندانه تصمیم می‌گیرد. همه‌ی ما با روحیه‌ی بسیار قوی در تلاش هستیم که یک فیلم بی‌نظیر تولید کنیم. مراقب خودتان باشید، دستانتان را بشویید و از همه مهم‌تر نژاد پرستانه رفتار نکنید.

فیلم سینمایی Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در مورد یکی از ابرقهرمانان دنیای کمیک بوک مارول به نام شانگ چی است که اولین بار او در مجله‌ی شماره‌ی ۱۵ سری کمیک بوک‌های Special Marvel Edition سال ۱۹۷۳ حضور یافت. او استاد کنگ‌فو بوده و یکی از جالب‌ترین قدرت‌های او ساخت کلون‌هایی از خود است.

اگر ویروس کرونا مشکلات بیشتری برای روند تولید Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings به وجود نیاورد، این فیلم در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۹ (۲۱ فوبریه ۲۰۲۱) روی پرده‌های نقره‌ای سینما اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا