#مهسا_امینی

واکنش کوری بارلوگ نسبت به شایعه تاخیر در تاریخ انتشار God of War Ragnarok

پاسخی به همکار سابق!

واکنش کوری بارلوگ نسبت به شایعه تاخیر در تاریخ انتشار God of War Ragnarok نریمان هروی ۱ ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
تاریخ انتشار God of War Ragnarok

آقای کوری بارلوگ، کارگردان بازی God Of War 2018 به توییتر بازگشته و نسبت به شایعه تاخیر در تاریخ انتشار God of War Ragnarok واکنش نشان داده است.

بازی God of War Ragnarok بدون هیچ شک و تردیدی، یکی از موردانتظارترین بازی‌های پیش رو برای بسیاری از افراد علاقه‌مند به بازی‌های ویدئویی است. در حال حاضر حدس و گمان‌های زیادی در مورد عرضه‌ی این بازی تا پایان سال ۲۰۲۲ و یا تاخیر آن زده می‌شود. تهیه‌کننده‌ی این بازی یعنی کوری بارلوگ هم پس از مدتی کوتاه به توییتر بازگشته وخبر از بازی کردن این بازی روی PS5 داده است.

آقای کوری بارلوگ Lead Animator بازی God Of War اصلی بود و سمت کارگردانی این بازی را در دنباله‌ی آن داشت و باری دیگر کارگردانی این بازی را در God Of War 2018 انجام داد.

او بار دیگر از سمت کارگردانی برای بازی God of War Ragnarok کنار کشید و تنها کار تهیه‌کنندگی این عنوان را انجام می‌دهد و این موضوع هم به این معناست که همچنان نقش مهمی را برای God of War Ragnarok بازی می‌کند و قطعا قادر به تجربه‌ی زودهنگام این بازی است.

توییتر راه بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با افراد مهم در صنعت گیم است و کوری بارلوگ هم بدون شک یکی از پرطرفدارترین افراد این صنعت محسوب می‌شود.

آقای کوری بارلوگ مدتی بود که در پلتفرم توییتر حضور نداشت و پس از چند ماه نسبت به توییت فردی که ادعا می‌کرد تاریخ انتشار God of War Ragnarok در سال ۲۰۲۲ نخواهد بود، واکنش نشان داده است!

جالب است بدانید توییتی که کوری بارلوگ به آن واکنش نشان داده، از طرف دیوید جفی، کارگردان اولین نسخه‌ God Of War و Creative director بازی God Of War 2 بود و این ۲ فرد در گذشته همکار بوده‌اند.

این موضوع که کوری بارلوگ پس از حدود ۳ ماه غیبت در توییتر دوباره بازگشته تا به شایعه‌ای در مورد تاریخ انتشار God of War Ragnarok نشان دهد، توجهات بسیاری از افراد را جلب کرد.

او همچنین باری دیگر به فعالیت عادی خود در توییتر ادامه داد و در پیامی مرموز ادعا کرد که مشغول تجربه‌ی بازی God of War Ragnarok است.

او گفت که Steam Deck خود را دریافت کرده ولی فعلا به دلیل تجربه کردن بازی God of War Ragnarok نمی‌تواند با Steam Deck بازی کند.

نظر شما در مورد شایعات تاریخ انتشار God of War Ragnarok چیست؟ فکر می‌کنید این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود یا این که سازندگان آن را تا پایان سال ۲۰۲۲ آماده‌ی انتشار می‌کنند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا