کمپانی رمدی از چهار بسته الحاقی بازی Control رونمایی کرد

احتمال کراس اور بین بازی‌های Control و Alan Wake!

بسته الحاقی بازی Control

کمپانی رمدی، تنها بعد از مدت زمان کمی از چند بسته الحاقی برای بازی Control رونمایی کرده که بر اساس آن، احتمال وجود کراس اور بین این بازی و Alan Wake به وجود آمده است.

کمپانی رمدی، خالق آثاری مثل Alan Wake و Max Payne به تازگی از چهار بسته الحاقی بازی Control رونمایی کرده است. اما شاید جالب‌ترین نکته درباره این موضوع، نام یکی از بسته‌های الحاقی باشد. یکی از چهار بسته الحاقی بازی Control با نام AWE شناخته می‌شود و به طور حتم حرف A و W هر گیمری را به یاد بازی خاطره‌‌انگیز Alan Wake می‌اندازد.

مطابق گفته‌های کمپانی رمدی، بسته الحاقی AWE به گیمر این اختیار را می‌دهد تا در بخش جدیدی از Oldest House و در قسمت تحقیقات، به اکتشاف بپردازد. اما همانطور که گفتیم جالب‌ترین نکته درباره این بسته الحاقی نام آن است که ما را به یاد Alan Wake می‌اندازد. همین موضوع سبب شد تا بسیاری از افراد گمان کنند بزودی شاهد کراس‌اوری بین بازی‌های Control و Alan Wake خواهیم بود.

بسته الحاقی بازی Control

با این حال، بسته الحاقی AWE تا اواسط سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد اما بازیکنان می‌توانند در پاییز پیش‌رو قابلیت Photo Mode را دریافت کنند. یک حالت جدید هم با نام Expeditions در ماه دسامبر عرضه خواهد شد. در Expeditions، جسی (Jesse) باید به آریش (Arish) که فرمانده امنیتی است کمک کند تا به اکتشاف یک ساختمان اسرار آمیز و مسائل عجیب و غریب آن بپردازند. Remedy اعلام کرده که بازیکنان باید از بیشترین قدرت و تجهیزات برای تجربه این حالت برخوردار باشند.

اوایل سال ۲۰۲۰ هم بسته الحاقی The Foundation منتشر خواهد شد. در این محتوا از تاریخچه Oldest House به قدر زیادی مطلع می‌شویم. رمدی درباره این بسته الحاقی گفته که گیمرها باید انتظار جلوه‌ها و موارد دیوانه‌واری از این محتوای اضافه داشته باشند.

بازی Control چندی پیش برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست تا حد مطلوبی نظر طرفداران و منتقدین را به خود جلب کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا