تماشا کنید: نسخه جدید بازی خاطره انگیز کماندو معرفی شد

نسخه جدید یک پیش درآمد است

کالیپسو مدیا و کلی مور گیمز اخیراً نسخه جدید بازی کماندو را معرفی کرده‌اند که با نام Commandos: Origins شناخته می‌شود.

کماندو، یک سری بازی تاکتیکی بوده که دوربینی ایزومتریک داشته و کاربر باید با کنترل شخصیت‌های متفاوت ماموریت را به سرانجام برساند. هر کدام از شخصیت‌ها هم از مهارت‌های مختلفی برخوردار هستند. بین سال‌های ۱۹۹۸ الی ۲۰۰۶ میلادی مجموعاً پنج نسخه عرضه شد و از آنجایی که نسخه آخر، یعنی Commandos: Strike Force بسیار ضعیف عمل کرد، آینده سری در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

سری بازی‌های کماندو بمرور زمان به دست فراموشی سپرده شد تا اینکه کالیپسو مدیا (Kalypso Media) در سال ۲۰۱۸ میلادی امتیاز کماندو و چند محصول دیگر را خرید. ناشر آلمانی در ابتدا Commandos 2: Men of Courage و Commandos 3: Destination Berlin را ریمستر و در قالب یک بسته عرضه کرد. اگرچه این محصول چندان مورد استقبال قرار نگرفت، کالیپسو مدیا و کلی مور گیمز (Claymore Game Studios) به کار روی نسخه جدید ادامه دادند.

نسخه جدید بازی کماندو با نام Commandos: Origins معرفی شده است. برخلاف Commandos: Strike Force که دوربینی اول شخص داشته و به کالاف دیوتی (Call of Duty) شبیه بود، گیم پلی نسخه جدید یادآور نسخه‌های قدیمی و خاطره انگیز سری بوده و دوربینی ایزومتریک را در خود جای داده است. Origins همچنین حکم یک پیش درآمد را داشته و نحوه شکل گرفتن تیم را به تصویر می‌کشد.

بازی Commandos: Origins مجموعاً ۱۰ ماموریت را شامل شده که با الهام از جنگ جهانی دوم طراحی شده‌اند: از قطب شمال گرفته تا صحرای آفریقا. نسخه جدید بازی کماندو همچنین از کوآپ آنلاین پشتیبانی کرده و کاربران قادر هستند بصورت همزمان به کاراکتر مورد نظر دستور بدهند. همچنین قابلیت اسپلیت اسکرین در بازی گنجانده شده تا کاربران بتوانند از کوآپ آفلاین هم بهره ببرند.

Commandos: Origins در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۴ میلادی برای ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا