1%
  • 0/10

نسخه جدید مجموعه Commandos نسل بعد منتشر خواهد شد

ششمین نسخه مجموعه توسط تیمی بزرگ‌تر در دست توسعه قرار خواهد گرفت

نسخه جدید مجموعه Commandos نسل بعد منتشر خواهد شد ۰ ۲۱ آذر ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
نسخه جدید مجموعه Commandos

مطابق گزارشات منتشر شده، نسخه جدید مجموعه Commandos نسل بعد عرضه خواهد شد.

مطابق یک سری گزارشات منتشر شده، استودیو کالیپسو مدیا (Kalypso Media) قصد بزرگ‌تر کردن تیم خود را دارد و در این راستا می‌خواهند یک استودیو جدید تاسیس کنند. این استودیو جدید می‌خواهد برای اولین پروژه خود به سراغ ساخت نسخه جدید مجموعه Commandos برود. سال ۲۰۰۶ آخرین بازی این سری با نام Commandos: Strike Force عرضه شد و بعد از آن هیچ‌گونه خبری حاکی بر ساخت یک بازی جدید از این مجموعه منتشر نشده است.

ریاست این استودیو که در شهر فرانکفورت آلمان واقع شده است را یورگن رئوسویگ بر عهده دارد. او قبلا مدیریت استودیو سان‌فلاورز (Sun Flowers) که ناشر مجموعه Anno به حساب می‌آید، را در دست داشته است. مطابق صحبت‌‎های مدیر عامل کالیپسو مدیا سیمون هولوویک، آنها قصد دارند اعضای داخلی و خارجی استودیو خودشان را بالا ببرند و تیم خود را هر چه بهتر توسعه دهند. او دلیل احیای مجموعه Commandos را خاطره‌انگیز بودن این سری می‌داند.

ساخت و توسعه بازی جدید Commandos که ششمین نسخه از این مجموعه محسوب می‌شود، هنوز کلید نخورده است. با این حال، یک بازسازی از Commandos 2 در دست توسعه قرار دارد که در تاریخ ۴ بهمن ماه ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

Commandos، یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های ژانر استراتژیک محسوب می‌شوند. اولین نسخه این مجموعه خاطره انگیز سال ۲۰۰۱ منتشر شد و مورد استقبال تمامی گیمرها و منتقدین قرار گرفت. بعد از اولین نسخه، چهار نسخه دیگر تا سال ۲۰۰۶ از این سری منتشر شد و به یکباره روند تولید نسخه‌های بعدی Commandos، تا به امروز متوقف شد. حالا باید دید که آیا ششمین نسخه Commandos که توسط یک استودیو بزرگ‌تر ساخته می‌شود، می‌تواند موفقیت‌هایی که نسخه‌های قبلی این مجموعه بدست آوردند را تکرار کند یا خیر.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments