#مهسا_امینی

تاریخ انتشار ریمستر Commandos 2 و Praetorians برای ‌PC اعلام شد

فعلاً منتظر نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نباشید

تاریخ انتشار ریمستر Commandos 2

تاریخ انتشار ریمستر Commandos 2 و Praetorians با گذشت چهار ماه از معرفی در رویداد E۳ ۲۰۱۹ اعلام شد. نسخه‌‌ی رایانه‌‌‌های شخصی این دو بازی طی ماه‌های آینده در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرند.

شرکت آلمانی کالیپسو مدیا با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، تاریخ انتشار ریمستر Commandos 2 را اعلام کرد. براین اساس، علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۴ بهمن (مصادف با ۲۴ ژانویه سال ۲۰۲۰) به تجربه‌ی این بازی روی پلتفرم رایانه‌‌های شخصی بپردازند. کاربر در نسخه‌ی دوم سری کماندو وظیفه داشت تا رهبری یک گروه نظامی را برعهده بگیرد که به پشت خطوط دشمن نفوذ می‌کنند. هر یک از کماندوها ویژگی‌ها و سلاح‌های منحصر بفردی داشتند که باعث می‌شد برای شرایط متفاوتی کاربردی باشند. برای مثال، یک سرباز مهارت بالایی در نشانه‌گیری با سلاح اسنایپ داشت و دیگری هم می‌توانست تغییر چهره دهد.

در جریان معرفی ریمستر Commandos 2 در رویداد E۳ ۲۰۱۹ وعده داده شده بود که جزئیات بصری، رابط کاربری، بخش آموزش و کنترل شخصیت‌ها در نسخه‌ی ریمستر Commandos 2 بهبود خواهند یافت.

در بخش دیگر بیانیه‌ی کالیپسو مدیا، به تاریخ انتشار ریمستر Praetorians اشاره شد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی قرار است همزمان با ریمستر Commandos 2 منتشر شود. نسخه‌ی اصلی Praetorians که در سال ۲۰۰۳ عرضه شده بود، سعی داشت تا متفاوت از دیگر عناوین هم‌سبک باشد. در آن زمان، بازی‌های استراتژی همزمان تمرکز خود را روی مدیریت منابع و ساخت و ساز قرار می‌دادند اما هدف اصلی کاربر در Praetorians ساخت یک پادگان نظامی و آموزش سواره‌نظامی از انواع مختلف سربازها بود.

نسخه‌ی بتای ریمستر Commandos 2 و Praetorians در تاریخ ۲۲ آذر ماه (۱۳ دسامبر) منتشر می‌شود که تنها پیش‌خرید کنندگان این دو بازی روی فروشگاه کالیپسو به آن‌ها دسترسی خواهند داشت. نسخه‌های بتا شامل بخش آموزش، دسترسی به تعدادی از ماموریت‌های اصلی، نقشه‌های بخش Skirmish و یک مد چندنفره می‌شود. در ضمن، نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ این دو بازی بهار سال آینده‌ی میلادی عرضه خواهند شد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ ریمستر Commandos 2 هم در همان زمان در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا