حضور شخصیت‌های کلوسوس و ونسا در فیلم ددپول 3 تایید شد

بازگشت‌ چهره‌های آشنا

حضور شخصیت‌های کلوسوس و ونسا در فیلم ددپول 3 تایید شد پارسا خلیلی ۰ ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ سینما
ونسا در فیلم ددپول 3

طبق گزارش‌های تازه منتشر شده، استفان کاپیچیچ (Stefan Kapicic) و مونیکا باکارین (Morena Baccarin) برای ایفای مجدد نقش‌‌های کلوسوس و ونسا در فیلم ددپول 3 بازخواهند گشت.

ونسا ابتدا در اولین فیلم سه‌گانه ددپول به‌عنوان نامزد وید ویلسون به مخاطبین معرفی شد. درحالیکه اوضاع برای آنها به‌خوبی پیش می‌رفت، ناگهان همه چیز با تشدید شدن سرطان وید عوض شده و او درنتیجه برخی آزمایشات خطرناک و غیرقانونی به جهش یافته‌ای نامیرا تبدیل می‌شود. بعد از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب‌های فراوان سرانجام ونسا با پذیرفتن وضعیت جدید وید، زندگی مشترک خود را آغاز می‌کند تا اینکه طی اتفاقی غیرمنتظره بدست یک خلافکار به قتل می‌رسد. بدون شک مرگ ونسا یکی از موضوعات کلیدی دنباله ددپول بود اما به‌لطف ماشین زمان کیبل، ددپول درنهایت موفق می‌شود تا او را دوباره به زندگی بازگرداند. لازم به ذکر است که مونیکا باکارین بجز مارول، در دنیای دیسی نیز به ایفای نقش‌های متعددی پرداخته است. او ابتدا نقش لزلی تامپکینز (Leslie Thompkins) را در پیش درآمد بتمن فاکس، یعنی سریال گاتهام بازی کرد و سپس با صداپیشگی هوش مصنوعی فوق پیشرفته‌ای بنام گیدئون در سریال The Flash حضور پیدا کرد.

استفان کاپیچیچ نیز در هر دو فیلم ددپول به شخصیت کلوسوس (Colossus) جان بخشید. کلوسوس یکی از معروف‌ترین اعضای گروه مردان ایکس است که همواره سعی دارد با قرار دادن ددپول در مسیر درست، از او یک ابرقهرمان خوش قلب بسازد. با این حال کلوسوس در پایان هر دو فیلم به وید در شکست دادن آنتاگونیست اصلی کمک می‌کند. البته کلوسوس تنها جهش یافته‌ای نیست که در دنیای سینمایی مارول به ددپول می‌پیوندد زیرا طبق تایید رسمی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و استودیو مارول، هیو جکمن (Hugh Jackman) باری دیگر به نقش ولورین بازخواهد گشت. جکمن با حضور در اکثر پروژه‌های فرانچایز مردان ایکس فاکس به‌مدت هفده سال در قامت ولورین ظاهر شد و سرانجام در سال ۲۰۱۷، با شاهکاری بنام Logan رسما با این نقش خداحافظی کرد. اما تلاش‌ مداوم رینولدز و همچنین سکانس پس از تیتراژ فیلم Deadpool 2 باعث شد این اسطوره باری دیگر به محبوب‌ترین جهش یافته دنیای مارول جان ببخشد.

خوشبختانه بازگشت چهره‌های آشنا به یکی از مورد انتظارترین پروژه‌های سینمایی مارول تنها به کلوسوس و ولورین ختم نمی‌شود، زیرا براساس گزارش‌ رسمی ددلاین، دوپیندر با بازی کاران سونی (Karan Soni) و پیرزن نابینا با بازی لزلی اوگامز (Leslie Uggams) نیز در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول حضور خواهند داشت. اینطور که به نظر می‌رسد خریداری شدن کمپانی فاکس قرن بیستم توسط دیزنی کار را برای استودیو مارول به‌شدت آسان کرده، زیرا پیرو حضور افتخاری پروفسور ایکس پاتریک استوارت (Patrick Stewart) در دنباله Doctor Strange 2 و احیا شدن انیمیشن سریالی X-Men 97، اکنون امکان بازگشت برای تمامی شخصیت‌های فرانچایز مردان ایکس فراهم شده و ممکن است در آینده‌ای نزدیک شاهد پیوستن جهش یافته‌های دیگری به داستان مولتی‌ورسی Deadpool 3 باشیم.

فیلم مولتی‌ورسی Deadpool 3 در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ (۱۸ آبان سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا از حضور کلوسوس و ونسا در فیلم ددپول 3 خوشحالید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا