#مهسا_امینی

آخرین نقشه COD: Black Ops Cold War Zombies چه زمانی منتشر می‌شود؟

داستان Dark Aether به ایستگاه پایانی می‌رسد

آخرین مرحله Black Ops Cold War Zombies

استودیو تری آرک به واسطه یک پست جدید در وب سایت رسمی خود، زمان انتشار آخرین نقشه COD: Black Ops Cold War Zombies را اعلام کرده است.

هفدهمین نسخه کال آو دیوتی با نام Call of Duty: Black Ops Cold War در نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شد. این بازی سه انتخاب پیش روی کاربر خود قرار می‌دهد: بخش داستانی، بخش رقابت‌های چندنفره و بخش زامبی. بخش داستانی درباره گروهی از سربازان و ماموران آمریکایی است که باید یک جاسوس روسی به نام پرسئوس را بیابند. او ماموریت دارد با خرابکاری‌های خود تعادل موجود در جهان را از بین برده و شرایط را به نفع شوروی تغییر دهد. بخش چندنفره شامل مدهای مشهور سری مانند Team Deathmatch و Kill Confirmed می‌شود. بخش زامبی هم داستانی را روایت می‌کند که ادامه بخش زامبی Call of Duty: Black Ops 4 به شمار می‌رود.

داستان بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War در بحبوحه جنگ سرد ایالات متحده آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی روایت می‌شود. گریگوری ویور به واسطه یکی از منابع خود مطلع می‌شود دانشمندان آلمان نازی حین جنگ جهانی دوم مشغول تبدیل سربازان مرده به زامبی بوده‌اند. اگرچه آزمایش‌ها ناتمام ماند، حالا گروه امگا که زیر نظر کاگ‌ب قرار دارد، می‌خواهد آزمایشات را سر بگیرد. در چنین شرایطی، ویور گروهی به نام ریکوییم تشکیل داده و سعی می‌کند گروه رقیب را متوقف کند. استودیو تری آرک طی مدتی که از عرضه Black Ops Cold War می‌گذرد، نقشه‌های جدیدی را برای بخش زامبی منتشر کرده و بدین ترتیب، داستان را یک پله به جلو برد. حالا هم نوبت به پله آخر رسیده است.

به لطف پستی که روی خروجی وب سایت رسمی تری آرک قرار گرفته، زمان انتشار آخرین نقشه Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies مشخص شد. طبق آنچه در متن آمده، مرحله مزبور همزمان با فصل ششم بازی از راه می‌رسد؛ فصلی که برای انتشار در تاریخ ۱۵ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ اکتبر) برنامه‌ریزی شده است. استودیو آمریکایی همچنین اطلاعات اولیه را پیرامون نقشه مزبور به اشتراک گذاشت. هر چند، خبری از تصاویر واضح نیست.

در بخش دیگری از پست آمده، آخرین نقشه Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies تحت عنوان Forsaken شناخته شده و مانند دیگر محتویاتی که پس از انتشار بازی در دسترس قرار گرفته‌اند، کاملا رایگان است. سازندگان همچنین فاش کرده‌اند رهبر گروه ریکوییم سعی دارد به سامانتا مکسیس کمک کند تا به درک بهتری از قدرت‌هایی برسد که در دنیای Dark Aether کسب کرده بود. در ضمن، هر دو گروه ریکوییم و امگا ماموریتی مشابه را آغاز کرده‌اند: یافتن کازیمیر زیکوو در Dark Aether. آن‌ها گمان می‌کنند کازیمیر تنها کسی است که می‌تواند جلوی ورود نیروهای متخاصم به جهان ما را بگیرد؛ زیرا قبلا یکبار چنین کاری کرده بود.

جدیدترین نسخه سری بازی‌های کال آو دیوتی Call of Duty: Vanguard نام داشته و قرار است در تاریخ ۱۴ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ نوامبر) برای پلتفرم‌های هدف عرضه شود. این بازی در بحبوحه جنگ جهانی دوم جریان داشته و نحوه ایجاد اولین نیرو ویژه را به تصویر می‌کشد. محصول جدید اکتیویژن همچنین یک بخش زامبی را در خود جای داده که اتفاقات آن پیش از Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies جریان دارد. در ضمن، این بازی هنوز عرضه نشده اما یادداشتی پیرامون بخش آلفای آن را می‌توانید اینجا مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا