جزئیات آپدیت نسخه ۱.۱۴ بازی Call of Duty: Black Ops Cold War عرضه شد

نقشه و شخصیت‌های جدید!

جزئیات آپدیت نسخه ۱.۱۴ بازی Call of Duty: Black Ops Cold War عرضه شد امیرحسین ناصری ۰ ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

استودیو Treyarch پیش از عرضه رسمی آپدیت نسخه ۱.۱۴ بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اطلاعات آن را منتشر کرد تا کاربران از جزئیات آن مطلع شده و داده‌های آن را از زودتر روی دستگاه خود دریافت و نصب کنند.

عنوان Black Ops Cold War در سال گذشته میلادی عرضه شده بود و با وجود اینکه شایعه‌های بازی Call of Duty 2021 از همه طرف شنیده می‌شود، اما هنوز در عنوان ۲۰۲۰ در فصل دوم هستیم؛ به این معنی که هنوز اتفاق‌های بسیاری قرار است که در داستان جنگ سرد رخ دهد که از آن بی‌خبر هستیم!

با این وجود فصل دوم این بازی هنوز هم به روزرسانی می‌شود و در هفته آینده، باید شاهد اضافه شدن دو اوپراتور جدید، مپ و همچنین برخی تغییرات در بخش زامبی باشیم که در لیست می‌توانید به صورت کامل آن‌ها را مطالعه کنید.

تغییرات آپدیت ۱.۱۴ بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

نقشه‌ها

  • مپ جدید Golova (برای حالت ۶ به ۶ در بخش Multiplayer)

  • مپ جدید Mansion (برای حالت ۲ به ۲ Gunfight در بخش Multiplayer)

  • نسخه جدید از مپ Miami (حالت ۶ به ۶ در بخش Multiplayer)

اوپراتورها

  • کاراکتر Wolf

  • کاراکتر Rivas

تغییرات بخش زامبی

  • از Blueprint های خود برای شخصی‌سازی اسلحه در منو استارت بازی استفاده کنید!

  • شخصیت دکتر Strauss نقشه جدیدی برای به دست آوردن قدرت Dark Aether در سر دارد

  • منطقه جدید، ماموریت جدید و اطلاعات (داستانی) جدید

اگر شما هم از دارندگان این بازی هستید، هم‌اکنون می‌توانید فایل این به روزرسانی را با حجمی حدود ۷ – ۸ گیگابایت (بسته به پلتفرم مورد نظر) دانلود کنید تا در هفته آینده و با عرضه رسمی آپدیت ۱.۱۴، بدون نیاز به انتظار طولانی‌تر آن را نصب کنید. همچنین در نظر داشته باشید که ممکن است زمان شروع دسترسی به دریافت فایل این آپدیت برای منطقه‌های مختلف متفاوت باشد.

به هر حال در این به روزرسانی تغییرات بسیاری در بخش چند نفره (Multiplayer) بازی اتفاق خواهد افتاد؛ اما در بخش زامبی، ظاهرا حالت Outbreak که در ابتدای فصل دوم معرفی شده بود داده‌های جدیدی را برای کاربران به همراه خواهد داشت. این حالت هنگام معرفی با نظر مثبت کاربران همراه شده بود و حال استودیو Treyarch جواب این حمایت را با عرضه آپدیت‌های متوالی می‌دهد که تا زمان عرضه بازی Call of Duty 2021 ادامه خواهد داشت.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون در کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین ایکس باکس وان، به همراه پلتفرم رایانه شخصی قابل دریافت است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا