نخستین اطلاعات از داستان Call of Duty 2021 لو رفته است

شایعه‌های قبلی ظاهرا تا حدودی درست بوده‌اند

نخستین اطلاعات از داستان Call of Duty 2021 لو رفته است سورنا رضایی ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
داستان Call of Duty 2021

وب سایت Modern Warzone با انتشار یک گزارش اختصاصی نخستین اطلاعات را از داستان Call of Duty 2021 منتشر کرده است.

اکتیویژن در جریان کنفراس بهمن ماه خود که با هدف اعلام آمارهای مالی برگزار شد، ساخت Call of Duty 2021 را تایید کرد. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، انتشار شایعه‌ها و گزارش‌های غیررسمی با محوریت بازی مزبور آغاز شد. تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از افشاگرهای مشهور صنعت ویدیو گیم مدعی است این بازی Call of Duty: Guerrilla Warfare نام داشته و جنگ کره را به تصویر خواهد کشید که بین سال‌های ۱۹۵۰ الی ۱۹۵۳ میلادی به طول انجامید. Victor_Z دیگر افشاگر صنعت ویدیو گیم است. او با انتشار یک توییت گفت نسخه‌ی جدید بار دیگر به جنگ جهانی دوم خواهد پرداخت.

وب سایت Modern Warzone با انتشار یک گزارش اختصاصی نخستین اطلاعات را از داستان Call of Duty 2021 منتشر کرده است. نویسنده در بخش ابتدایی مطلب خود گفت تیم توسعه در در استودیوی اسلج‌همر گیمز نسخه‌ی جدید کال آو دیوتی را WWII: Vanguard می‌نامد. او در ادامه‌ی متن خود تاکید داشت نام مزبور «موقتی» بوده و در آینده قطعا تغییر خواهد کرد. نویسنده در بخش دیگری مطلب به داستان پرداخت. درحالی که منبع Modern Warzone ادعا دارد بازی در جنگ جهانی دوم روایت می‌شود، قبلا گزارش غیر‌رسمی‌ای به فضای مجازی راه یافته بود که طبق آن بازی به جنگ دو کره پرداخته و در دهه‌ی ۵۰ میلادی روایت می‌شود.

نویسنده‌ی Modern Warzone احتمال می‌دهد تمامی شایعه‌هایی که تاکنون منتشر شده‌اند تا حدودی حقیقت دارند. به بیان دقیق‌تر، تیم نویسندگی در استودیوی اسلج‌همر ظاهرا تصمیم گرفته داستان خود را در یک دنیای تخیلی روایت کند؛ دنیایی که در آن جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ میلادی به پایان نرسید و طی اتفاقاتی همچنان در دهه‌ی ۵۰ ادامه دارد. نویسنده تاکید داشت نسبت به روایت داستان Call of Duty 2021 در جنگ جهانی دوم اطمینان کامل دارد اما درباره‌ی ادامه یافتن جنگ در دهه‌ی ۵۰ مطمئن نیست و باید اطلاعات بیشتری را از منبع خود دریافت کند.

نویسنده‌ی Modern Warzone در انتهای مطلب اختصاصی خود به تاثیر Call of Duty 2021 بر Call of Duty: Warzone پرداخت. او در ابتدا گفت تمامی نسخه‌های کال آو دیوتی که طی پنج سال آینده عرضه می‌شوند، باعث تغییراتی در وارزون خواهند شد و این موضوع، برای CoD 2021 هم صادق است. طبق گفته‌ی نویسنده، تمامی سلاح‌ها و تجهیزات نظامی حاضر در این بازی مورد انتظار به وارزون اضافه خواهند شد تا کاربران هر دو بازی از آن‌ها استفاده کنند. او همچنین گفت احتمال اضافه شدن یک نقشه‌ی کاملا جدید وجود دارد. در انتها، تاکید می‌کنیم تمامی موارد شایعه بوده و بهتر است تا انتشار اطلاعات رسمی منتظر بمانید.

مدت زیادی از عرضه‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War نمی‌گذرد. از همین رو، طبیعی است که اکتیویژن نسخه‌ی جدید کال آو دیوتی را فعلا معرفی نکند تا Black Ops Cold War در مرکز توجه‌ها باقی بماند. هر چند، رونمایی از نسخه‌ی جدید اتفاقی اجتناب‌ناپذیر است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا