1%
  • 0/10

بازی Call of Duty 2024 از روز اول انتشار به گیم پس اضافه می‌شود

رویای هوادارهای ایکس باکس

بازی Call of Duty 2024 از روز اول انتشار به گیم پس اضافه می‌شود ۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Call of Duty 2024 گیم پس

با توجه به اظهارات اخیر رئیس کل استودیوهای ایکس باکس، به نظر می‌رسد بازی Call of Duty 2024 از روز نخست عرضه به گیم پس اضافه می‌شود.

از زمانی که مایکروسافت خبر خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد را اعلام کرد، هوادارهای ایکس باکس بی‌صبرانه منتظر عرضه بازی‌های این شرکت در گیم پس هستند. با این حال، با توجه به تعهدهای ردموندی‌ها به شرکت سونی، نگرانی‌هایی درباره حضور آثار کالاف دیوتی در این سرویس اشتراکی وجود دارد.

در واقع، گمانه‌زنی‌های ضد و نقیضی درباره عرضه بازی‌های کالاف دیوتی در گیم پس مطرح شده که برخی‌ها معتقد هستند عناوین این فرنچایز به خاطر درآمد پایین مایکروسافت از گیم پس، به این سرویس اضافه نخواهند شد. با این حال، گروهی دیگر با این نظر کاملا مخالف هستند.

حال در تازه‌ترین خبرها، آقای مت بوتی، رئیس کل استودیوهای بازی‌سازی ایکس باکس، به تازگی در رویداد جدید ایکس باکس که در خصوص برنامه‌ها و چشم‌انداز این برند برگزار شده بود، اعلام کرد که تمامی بازی‌های فرست پارتی ایکس باکس همچنان در روز نخست عرضه به گیم پس راه می‌یابند.

بر این اساس، با توجه به پیوستن استودیوهای اکتیویژن به شرکت مایکروسافت، مجموعه کالاف دیوتی از این پس به عنوان یک آی‌پی داخلی محسوب می‌شود. با در نظر گرفتن این موارد، انتظار می‌رود بازی Call of Duty 2024 در روز نخست عرضه به صورت رایگان در دسترس کاربرهای گیم پس قرار خواهد گرفت.

بهتر است بدانید بر اساس گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که بازی جدید کالاف دیوتی، دنباله بلک اپس بوده و با نام Gulf War شناخته می‌شود. ظاهرا داستان بازی در دهه ۹۰ میلادی جریان دارد و جنگ خلیج فارس، حمله عراق به کویت را روایت می‌کند. همچنین، شایعه شده که بازی در ماه اکتبر پیش‌رو (مهر ماه) روانه بازار خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments