آمازون حق ساخت فیلم جدید کریس همسورث و پدرو پاسکال را خرید

پیروزی آمازون با ۱۰۰ میلیون دلار

آمازون حق ساخت فیلم جدید کریس همسورث و پدرو پاسکال را خرید عرفان بدری ۰ ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
کریس همسورث و پدرو پاسکال

شرکت آمازون (Amazon) به تازگی حق ساخت فیلم هیجانی Crime 101 را به مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار خریداری کرده است. این اثر کریس همسورث و پدرو پاسکال را به عنوان بازیگران اصلی خود دارد.

اخیرا مناقصه‌ای برای فروش حق ساخت فیلم Crime 101 برگزار شد که دو شرکت آمازون و نتفلیکس (Netflix) با یکدیگر در رقابت بودند تا آن را خریداری کنند. حالا گفته می‌شود که شرکت آمازون موفق شده تا حق ساخت فیلم جدید کریس همسورث و پدرو پاسکال را با مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار خریداری کند. این اثر یک فیلم هیجان‌انگیزی جنایی خواهد بود که با اقتباس از رمانی با نام Crime 101 نوشته دان وینسلو (Dom Winslow) تولید می‌شود و داستان یک دزد جواهر و سرقت او در نزدیکی بزرگراه ساحلی اقیانوس آرام را روایت می‌کند.

البته بعدا یک منبع خبری اعلام کرد که مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار درست نیست و آمازون حق ساخت فیلم را با مبلغ ۹۰ میلیون دلار خریداری کرده است. جالب است بدانید که شرکت نتفلیکس پیشنهاد مبلغ بالاتری را داده بود، اما تیم سازندگان شرکت آمازون را انتخاب کردند، زیرا که با آن‌ها امکان اکران فیلم در سالن‌های سینما را نیز خواهد داد، این در حالی است که نتفلیکس در صورت خریداری حق ساخت، خواستار بازبینی فیلمنامه آن بود.

فیلم Crime 101 دو نقش اصلی دارد، یکی کارآگاه لو لوبسنیک (Lou Lubesnick) و دیگری دزد جواهری که کارآگاه سعی دارد تا او را دستگیر کند. مشخص نیست که پدرو پاسکال و کریس همسورث کدام نقش را بازی می‌کنند، اما به هر شکل محبوبیت آن‌ها به واسطه آثاری که در سال‌های اخیر در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده‌اند، مثل سریال The Last of Us و دنیای سینمایی مارول (MCU) باعث شده تا از همین حالا مخاطبان برای تماشای فیلم Crime 101 هیجان‌زده شوند، در این حالیست که هیچ اطلاعات خاصی از آن در دسترس نیست.

هنوز مشخص نیست ساخت این فیلم چه زمانی آغاز خواهد شد، اما با توجه به اعصاب انجمن بازیگران آمریکا، به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها این اثر جلوی دوربین برود. در کنار این‌ها شایعاتی منتشر شده که از خروج کریس همسورث از این پروژه خبر می‌دهند، اما تا به الان رسما تائید نشده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا