کلوئی بنت تصاویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی فصل هفتم Agents of S.H.I.E.L.D منتشر کرد

آیا تریلر جدید به‌زودی از راه می‌رسد؟

پشت صحنه‌ی فصل هفتم Agents of S.H.I.E.L.D

کلوئی بنت بازیگر نقش دیزی جانسون دو تصویر جدید از پشت صحنه‌ی فصل هفتم Agents of S.H.I.E.L.D به اشتراک گذاشت.

مدت کوتاهی قبل از پخش ششمین فصل Agents of S.H.I.E.L.D، شبکه‌ی ABC این سریال ابرقهرمانی را برای فصل هفتم تمدید کرد؛ اقدامی که تعجب بسیاری را برانگیخت. فصل پنجم این محصول نمرات پایینی را دریافت کرده بود. از همین رو، هیچ کسی انتظار نداشت ABC پیش از پخش فصل ششم و کسب اطمینان از بازخوردهای مثبت طرفداران، دستور ساخت فصل جدید را صادر کند. بعدها مشخص شد که مدیران به دنبال کاهش هزینه‌های خود بودند. در نتیجه، تصمیم گرفتند روند ساخت فصل ششم و هفتم پشت سر هم صورت بگیرد.

جف لوئب (Jeph Loeb) مدیر استودیوی مارول تلویژن قبل از برگزاری پنل Agents of S.H.I.E.L.D در کامیک کان ۲۰۱۹ میلادی، شایعه‌های قدیمی را تایید و اعلام کرد فصل هفتم، پایانی بر ماجراجویی‌های شخصیت اصلی خواهد بود. ظاهرا بازیگران و دست‌اندرکاران انتظار داشتند این محصول با فصل پنجم به اتمام برسد. به همین دلیل، مجبور شدند برنامه‎ریزی‌های خود را عقب بیاندازند تا فصل ششم ساخته شود. وقتی هم که صحبت از فصل هفتم به میان آمد، گفتند تنها به شرطی کار می‌کنند که سریال با فصل هفتم به پایان برسد. از همین رو، تیم نویسندگی تصمیم گرفت خط‌های داستانی که در فصل‌های گذشته بدون پایان‌بندی رها شده بودند را به یکدیگر متصل کرده تا نتیجه‌ی کار، یک پایان‌بندی راضی‌کننده باشد.

کلارک گرگ (Clark Gregg) که نقش فیل کالسون را ایفا می‌کند، چندی پیش تصویری را از خود در پشت صحنه‌ی فصل هفتم Agents of S.H.I.E.L.D منتشر کرد. گرگ مدت کوتاهی بعد ویدیویی را به اشتراک گذاشت که او را در حال شلیک با مسلسل تامسن نشان می‌داد. سپس، نوبت به کلوئی بنت (Chloe Bennet) بازیگر نقش دیزنی جانسون رسید تا دست به اقدامی مشابه زده و دو تصویر از پشت صحنه‌ی فصل هفتم به اشتراک بگذارد. اولین تصویر در حالی ثبت شد که این هنرپیشه‌ی آمریکایی وسط خیابان قدم می‌زد. دومین تصویر هم او را در کنار هنروران نشان می‎‌دهد. تصاویری که گرگ و بنت در صفحات اینستاگرام خود منتشر کرده‌اند، نکته‌ی خاصی را شامل نمی‌شوند اما شاید برای منتظران فصل جدید هیجان‌انگیز باشند.

انتشار تصاویر جدید از فصل هفتم توسط دو بازیگر مختلف آن هم با فاصله‌ی زمانی کم می‌تواند یک اتفاق ساده باشد اما عده‌ای از طرفداران معتقد هستند تریلر جدید به‌زودی از راه می‌رسد. عده‌ی دیگر هم فکر می‌کنند شبکه‌ی ABC سعی دارد شرایط را برای اعلام تاریخ پخش قسمت‌های جدید آماده کند. فصل هفتم اواخر فوریه‌ی سال گذشته‌ی میلادی وارد فاز فیلمبرداری شد و روند ضبط صحنه‌ها هم چهار ماه بعد به پایان رسید. با در نظر گرفتن اینکه پروسه‌ی پس‌تولید چند ماه به طول می‌انجامد، می‌توان حدس زد که فصل جدید در حال حاضر کاملا آماده است، مگر اینکه روند کار مطابق معمول پیش نرفته باشد.

شبکه‌ی ABC در گذشته اعلام کرده بود فصل هفتم ۱۳ قسمت داشته و اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی روی آنتن خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا