1%
  • 0/10

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: اولین تریلر فرار مرغی 2 از راه رسید

این ویدیو کمتر از دو دقیقه زمان دارد

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: اولین تریلر فرار مرغی 2 از راه رسید ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ سینما (زیرنویس فارسی) کپی لینک

همانطور که وعده داده شده بود، سرویس استریم نتفلیکس نخستین تریلر فرار مرغی 2 (Chicken Run: Dawn of the Nugget) را منتشر کرده است.

فرار مرغی (Chicken Run) یک انیمیشن سینمایی است که سال ۲۰۰۰ میلادی اکران شد. محصول مشترک دریم ورکس (Dreamworks) و آردمن انیمیشن (Aardman Animation) نه تنها تحسین‌ها را برانگیخت، بلکه نزدیک به ۲۳۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت که رکوردی جدید برای یک انیمیشن استاپ موشن به شمار می‌رفت. در ضمن، داستان پس از جنگ جهانی دوم و در دهه ۵۰ میلادی روایت می‌شود. شخصیت‌های اصلی هم تعدادی مرغ انسان گونه هستند که پس از پی بردن به قصد صاحب مزرعه برای کشتنشان، تصمیم به فرار می‌گیرند.

آگرچه هالیوود تمایل زیادی به تولید دنباله آثار موفق دارد، هیچ حرفی از ساخت قسمت دوم فرار مرغی 2 زده نشد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه رسانه‌ها در سال ۲۰۱۸ میلادی از ساخت یک دنباله خبر دادند. از آنجایی که قرارداد به انتها رسیده بود، خبری از دریم ورکس نبوده و آردمن انیمیشن Chicken Run: Dawn of the Nugget را ساخته است. همچنین این اثر مورد انتظار بصورت محدود در جشنواره فیلم لندن به نمایش درآمده و سپس در دسترس مشترکان نتفلیکس (Netflix) قرار خواهد گرفت.

نتفلیکس به وعده خود عمل کرده و نخستین تریلر فرار مرغی 2 را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیو کمتر از دو دقیقه زمان داشته و اطلاعاتی را از داستان در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. اعضای گله پس از اینکه موفق شدند از مزرعه توییدی فرار کنند، توانستند در یک جزیره ایده آل پناهگاهی برای خود بیابند. در حالی که همه چیز بر وقف مراد است، ناگهان تهدیدی جدید ظهور می‌کند. در چنین شرایطی، جینجر، راکی و دیگر اعضای گله باید راهی برای مقابله بیایند.

اکثر صداپیشه‌های فرار مرغی 2 در مقایسه با قسمت اول تغییر کرده‌اند. اینبار خبری از جولیا صوالحه (Julia Sawalha) و مل گیبسون (Mel Gibson) در نقش‌های جینجر و راکی نبوده و تندی نیوتون (Thandiwe Newton) و زاکاری لیوای (Zachary Levi) جایگزینشان شده‌اند. از دیگر صداپیشه‌ها هم می‌توان به بلا رمزی (Bella Ramsey) اشاره کرد که Game of Thrones و The Last of Us را در پرونده هنری خود دارد.

در انتها، لازم به ذکر است فرار مرغی 2: طلوع ناگت در تاریخ ۲۴ آذر (مصادف با ۱۵ دسامبر) عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments