1%
  • 0/10

اولین پوستر و تصاویر فیلم Borderlands شخصیت‌های اصلی را با ظاهر عجیبشان نشان می‌دهد

نگاهی دقیق به شخصیت‌های دوست داشتنی

اولین پوستر و تصاویر فیلم Borderlands شخصیت‌های اصلی را با ظاهر عجیبشان نشان می‌دهد ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر فیلم Borderlands

استودیو لاینزگیت با همکاری رسانه People اولین تصاویر فیلم Borderlands را به اشتراک گذاشته که شخصیت‌های اصلی را نشان می‌دهد.

در پی موفقیت‌هایی که اقتباس‌های سینمایی و سریالی بازی‌های ویدیویی برای سازندگان خود رقم زدند، شرکت توکی گیمز (2K Games) تصمیم گرفت شانس خود را امتحان کند. در همین راستا، امتیاز ساخت فیلم Borderlands را به لاینزگیت و امتیاز ساخت فیلم Bioshock را به نتفلیکس (Netflix) سپرده است. فیلم بوردرلندز فاز فیلمبرداری را پشت سر گذاشته و تقریباً آماده اکران است اما فیلم بایوشاک پیشرفت چندانی نداشته و مشخص نیست چه زمانی منتشر می‌شود.

فیلم Borderlands کارگردان چندان خوش نامی ندارد (الی راث) اما چهره‌های مشهوری در تیم بازیگری‌اش دیده می‌شوند. کیت بلانشت (Cate Blanchett)، کوین هارت (Kevin Hart)، جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) و جک بلک (Jack Black) بترتیب نقش‌های لیلیث، رولند، پاتریشیا تنیس و کلپ ترپ را جلوی دوربین ایفا کرده‌اند.

لاینزگیت با همکاری رسانه People اولین تصاویر فیلم Borderlands را منتشر کرده که تعدادشان به رقم دو می‌رسد. در یکی از تصاویر تمام شخصیت‌های اصلی داستان را می‌بینیم و دیگری بصورت اختصاصی روی لیلیث تمرکز دارد. در ضمن، تقریباً همزمان با انتشار گزارش وب سایت پیپل پوستر رسمی هم به فضای مجازی آمده که در کنار تصاویر قابل مشاهده است:

خلاصه داستان 

با توجه به خلاصه داستان، تمرکز اصلی فیلم Borderlands روی شخصیت لیلیث قرار دارد. او که یک قانونشکن بدنام بوده، مجبور می‌شود به زادگاهش سیاره پاندورا بازگشته و برای یافتن دختر مدیرعامل شرکت اطلس تلاش کند. او برای رسیدن به خود یک گروه تشکیل می‌دهد که اعضایش رولند، تینا، کریگ، تنیس و رباتی به نام کلپ ترپ هستند. آن‌ها باید به مقابله با هیولاهای بیگانه و راهزنان پرداخته و پس از یافتن دختر مدیرعامل، از او محافظت کنند.

طبق اطلاعات موجود، لاینزگیت قصد دارد فیلم Borderlands را از تاریخ ۱۹ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۹ آگوست) به سالن‌های سینما بیاورد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments