#مهسا_امینی

تریلر جدید گیم‌پلی Nier Replicant منتشر شد

این تریلر ۹ دقیقه‌ای را تماشا کنید

Nier Replicant

شرکت Square Enix تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Nier Replicant به طول ۹ دقیقه منتشر کرده است و قسمت‌هایی از این بازی را نشان می‌دهد. با سرگرم برای تماشای این تریلر گیم‌پلی همراه باشید.

نمایش جدید Nier Replicant محیط معبد Barren، که پیش از این در طوفان شن مخفی بود، را به نمایش می‌گذارد.

در این ویدیوی منتشر شده، شما می‌توانید پروتاگونیست این بازی را در حین حل پازل‌های باستانی و مبارزه با دشمنان و رو به رو شدن با Sentiet Cube‌ها مشاهده کنید.

بازی Nier Replicant در تاریخ ۲۳ آوریل سال جاری میلادی ( مصادف با سوم اردیبهشت سال ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی عرضه می‌گردد و همچنین دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس/اس نیز می‌توانند این بازی را با استفاده از قابلیت بکوارد، بازی کنند.

این بازی در واقع پیش‌درآمدی بر Nier: Automata، که حدود ۵ میلیون نسخه فروش داشته، به حساب می‌آید و ریمستر نسخه‌ی سال ۲۰۱۰ است.

در بازی Nier Replicant شما یک دنیای تاریک و آخرالزمانی را تجربه می‌کنید و به ماجراجویی یک برادر برای درمان بیماری مرگ‌بار خواهرش ملحق می‌شوید.

تماشای تریلر جدید Nier Replicant در یوتوب (کلیک کنید)

لازم به ذکر است که عنوان پیشین این مجموعه،یعنی بازی Nier automata سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و کار توسعه‌ی این بازی به PlatinumGames که ید طولایی در ساخت بازی‌های Hack and slash دارد، محول شده بود. این بازی در ابتدا فقط برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پی‌سی منتشر گردید، اما پس از حدود یک سال برای پلتفرم اکس‌باکس وان و با پسوند Become As Gods Edition پورت شد.

آیا تریلر را دیدید؟ نظر شما در مورد تریلر چطور است؟ از این تریلر راضی هستید یا شما را ناامید کرد؟ راستی بحث بازی Nier: Automata شد، شما کدام مرحله و باس‌فایت این بازی را بیشتر دوست داشتید؟ خوشحال می‌شویم که نظر شما عزیزان را در قسمت کامنت‌ها بخوانیم.

 
 

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا