پخش زنده مسابقه اسنایپ در استریم زولا👀
1%
  • 0/10

گلکسی S24 آیفون 15 پرو مکس را در بخش نمایشگر شکست داد!

سری گلکسی S24 از لحاظ نمایشگر نظیر ندارد!

گلکسی S24 آیفون 15 پرو مکس را در بخش نمایشگر شکست داد! ۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی S24 آیفون 15 پرو مکس

اگرچه گلکسی S24 از نمایشگر +FHD بهره می‌برد اما به لطف فناوری‌های جدید سامسونگ توانست در بخش نمایشگر آیفون 15 پرو مکس را هم شکست دهد.

اگر قصد خرید یک گوشی هوشمند جدید را داشته باشید، بررسی‌های وب‌سایت Dxomark می‌تواند منبع خوبی برای تحقیق باشد. این وب‌سایت از باتری گرفته تا اسپیکر گوشی‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد و به آن‌ها امتیاز می‌دهد.

گلکسی S24 و مدل‌های مختلف آن هم مهمانان جدید این وب‌سایت بوده‌اند. هر سه گوشی هم توانسته‌اند امتیاز خوبی در بخش‌های مختلف از تیم بررسی‌کننده‌ی این وب‌سایت کسب کنند.

آخرین امتیاز هم مربوط به نمایشگر گلکسی S24 است؛ نمایشگری که علی‌رغم +FHD بودن، توانسته از نمایشگر آیفون 15 پرو مکس هم بهتر ظاهر شود.

گلکسی S24 حتی بهتر از آیفون 15 پرو مکس

شاید باورش سخت باشد اما گوشی کمتر از 1000 دلاری سامسونگ موفق شده از گوشی 1300 دلاری اپل هم امتیاز بیشتری در بخش نمایشگر بگیرد.

از آن جایی که خود سامسونگ سازنده‌ی پنل نمایشگر است، برای گوشی پرچم‌دار خودش سنگ تمام گذاشت. این شرکت در کنار افزایش بیشینه روشنایی به 2600 نیت، از جدیدترین و بهترین فناوری‌های روز هم در این پنل‌ها استفاده کرد.

نتیجه؟ رتبه‌ی نخست متعلق به گلکسی S24 اولترا با پنل +QHD فوق‌العاده باکیفیت است رتبه‌ی دوم هم مربوط به گلکسی S24. مدل S24 پلاس هم بعد از بررسی، هم‌امتیاز با این گوشی در رده‌ی دوم قرار گرفت. در حالی که پنل +QHD دارد. بدین ترتیب سه‌قلوهای ناهمسان سامسونگ، در بخش نمایشگر بی‌نظیر هستند.

نکته‌ی جالب اینجاست که گلکسی S24 نه تنها آیفون 15 پرو مکس بلکه گلکسی S24 اولترا را هم از یک سری لحاظ مغلوب کرده است. در بخش کیفیت لمس و خوانایی،‌ مدل استاندارد بهتر از اولترا بود و توانست در این دو بخش، امتیاز 170 و 163 را کسب کند؛ بالاتر از هر گوشی دیگری.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments