1%
  • 0/10

سامسونگ با انتشار یک آپدیت، مشکلات دوربین گلکسی S24 را حل خواهد کرد

کیفیت پایین دوربین گلکسی S24، کاربران را متعجب کرده است

سامسونگ با انتشار یک آپدیت، مشکلات دوربین گلکسی S24 را حل خواهد کرد ۰ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
مشکلات دوربین گلکسی S24

مشکلات دوربین گلکسی S24 علی‌رغم ادعاهای سامسونگ باعث شده کاربران متعجب شوند. حالا به گزارش SamMobile سامسونگ قصد دارد با ارائه‌ی آپدیت این مشکلات را حل کند.

سامسونگ سری گلکسی اس ۲۴ را با قابلیت‌های زیادی راهی بازار کرده است. از جمله نمایشگر روشن‌تر، بدنه‌ی مقاوم‌تر، پردازنده‌ی بسیار سریع‌تر، طول عمر باتری بیشتر و دوربین بهبود یافته. اما به نظر می‌رسد یک سری از کاربران با مشکلات متعددی با دوربین سری گلکسی اس ۲۴ مواجه شده‌اند.

سامسونگ حالا قول داده با ارائه‌ی یک آپدیت نرم‌افزاری، می‌خواهد این مشکلات دوربین گلکسی S24 را برطرف کند. این یعنی خود شرکت هم اعتراف کرده مشکلات وجود دارند.

آپدیت‌های آینده سامسونگ برای بهبود مشکلات دوربین گلکسی S24 از راه می‌رسند

در انجمن وب‌سایت سامسونگ، یک سری از کاربران از مشکلات دوربین گلکسی اس ۲۴ خود گفته‌اند. مسئول بخش دوربین هم گفت که سامسونگ بی‌وقفه در حال کار روی یک آپدیت نرم‌افزاری است تا مشکل دوربین گوشی‌ها را حل کند.

اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ می‌خواهد با آپدیت‌های آینده، مشکلاتی نظیر دقت رنگ و افکت‌های سه‌بعدی را در دوربین سری اس ۲۴ برطرف کند.

به صورت کلی، با توجه به نظر مردم، به نظر می‌رسد سری گلکسی اس ۲۴ از لحاظ دوربین پیشرفت قابل توجهی در مقایسه با سری اس ۲۳ داشته‌اند.

با این حال، یک سری مشکلات در میزان نویز هنگام عکاسی از آسمان در نور شب، نوردهی در نور روز و گستره‌ی دینامیکی پایین در عکاسی از منابع نوری در شرایط مختلف و… وجود دارد. همچنین به نظر می‌رسد یک سری مشکل در میزان جزئیات در یک سری از بافت‌ها وجود دارد.

سامسونگ نگفته چه زمانی آپدیت‌های نرم‌افزاری مورد نظر را برای بهبود مشکلات دوربین گلکسی S24 عرضه می‌کند. اما انتظار می‌رود اولین آپدیت‌ها، برای رفع مشکلات دوربین باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments