فصل چهارم Daredevil در صورت ساخت روی چه موضوعی تمرکز داشت؟

بازیگر نقش اصلی پاسخ می‌‎دهد

فیلمنامه فصل چهارم Daredevil

چارلی کاکس در بخشی از مصاحبه اخیر خود با وب سایت Comic Book به فیلمنامه فصل چهارم Daredevil پرداخت و درباره‌اش گمانه‌زنی کرد.

پیش از اینکه مارول تصمیم بگیرد سریال‌های Marvel Cinematic Universe را از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر کند، با سرویس‌های استریم و شبکه‌های مختلف مشارکت می‌کرد. اگرچه سریال‌های تولیدی بخشی از MCU بودند، ارتباط چندانی با فیلم‌ها نداشتند. یکی از اولین سریال‌ها، Daredevil بود که نخستین بار در آوریل سال ۲۰۱۵ میلادی از طریق نتفلیکس منتشر شد و توانست طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کند. با این حال، مارول مجبور شد به تولیدش پایان دهد تا بتواند موج جدیدی از سریال‌های تلویزیونی خود را بسازد.

داستان Daredevil درباره فردی به نام مت مورداک است. در حالی که سن و سال چندانی نداشت، جان فردی را نجات دهد اما خودش دچار یک سانحه رانندگی شد و در اثر تماس مواد شیمیایی با صورتش، بینایی خود را از دست داد. او در ادامه متوجه شد حواس دیگرش از جمله بویایی و شنوایی به میزان عجیبی پیشرفت کرده و حالا به راحتی می‌تواند متوجه اتفاقات اطرافش شود. او در دوران بزرگسالی تصمیم گرفت در کنار فعالیت به عنوان یک وکیل، در قالب پارتیزانی ناشناخته به مبارزه با جرم جنایت بپردازد. مطابق انتظار، شخصیت اصلی در مسیر رسیدن به هدف خود با فراز و نشیب‌های متعددی مواجه می‌شود.

چارلی کاکس (Charlie Cox) نقش اصلی سریال دردویل را بر عهده داشت. او اخیرا در کامیک کان لندن حاضر شد و مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داد. بازیگر انگلیسی در بخشی از صحبت‌های خود به گمانه‌زنی پیرامون فیلمنامه فصل چهارم Daredevil پرداخت و گفت ادامه سریال در صورت ساخته شدن ممکن بود چه مواردی را به تصویر بکشد. در ضمن، کاکس در ابتدای صحبت‌های خود به احیای سریال اشاره داشت و از آینده کاراکتر مت مورداک ابراز بی‌اطلاعی کرد:

زمان زیادی گذشته است. بنابراین، خدا می‌داند آیا اتفاقی رخ خواهد داد یا خیر. اصلا اطلاعی در این باره ندارم. اگر اتفاقی رخ بدهد، طبیعتا هیجان‌انگیز خواهد بود. از آنجایی که مدت زیادی گذشته، احتمال می‌دهم یک نوع ریبوت باشد.

خط‌های داستانی زیادی وجود دارد که می‌توان به تصویر کشید. [برای مثال] چندان بولزآی را مورد کندوکاو قرار ندادیم. همچنین یک ماجرای نیمه‌کاره بین مت و کارن وجود دارد.

خط‌های داستانی زیادی وجود دارد که نیازمند پایان‌بندی هستند. با وجود این [ضعف]، به کاری که انجام دادیم، افتخار می‌کنم.

نتفلیکس در بیانیه خود پیرامون عدم ساخت فصل چهارم Daredevil تاکید داشت کاراکتر مت مورداک در پروژه‌های آینده مارول بازخواهد گشت اما در حال حاضر دست‌اندرکاران Marvel Cinematic Universe هنوز چیزی در این باره نگفته‌اند. هر چند، شایعه‌های زیادی در فضای مجازی منتشر شده‌اند. منابع غیررسمی در یک برهه زمانی تاکید داشتند شخصیت مزبور در Spider-Man: No Way Home حضور می‌یابد تا به پیتر پارکر کمک کند. همان‌طور که می‌دانید، پیتر به نقش داشتن در فاجعه لندن متهم شده است. افشاگران همچنین فاش کردند مورداک در سریال She-Hulk حضور دارد. در ضمن، طرفداران آثار مارول بارها و بارها تمایل خود را برای ایفای دوباره نقش دردویل توسط چارلی کاکس ابراز کرده‌اند.

نتفلیکس امتیاز دردویل را در اختیار داشت اما این امتیاز چندی پیش به مارول بازگردانده شد. با در نظر گرفتن این نکته، کارشناسان و طرفداران به اطمینان کامل رسیده‌اند ابرقهرمان مزبور قطعا به Marvel Cinematic Universe می‌آید. هر چند، پیرامون نحوه پیوستنش به دیگر شخصیت‌ها اتفاق نظر ندارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا