شرکت CD Projekt Red یک میلیون دلار برای مقابله با کرونا کمک کرد

Rockstar Games هم درصدی از درآمد خود را برای مبارزه با کرونا در نظر گرفت

شرکت CD Projekt Red یک میلیون دلار برای مقابله با کرونا کمک کرد نیکان صبوری ۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
CD Projekt Red کرونا

شرکت‌های CD Projekt Red و Rockstar Games به‌تازگی مبالغی را برای مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا کمک کردند.

همان طور که می‌دانید، از اوایل سال جدید میلادی ویروس کرونا از شهر ووهان چین به سرتاسر جهان شیوع پیدا کرد که اثرات نه جندان جالبی روی صنایع مختلف گذاشت. از جمله این صنایع می‌توان به سینما و بازی‌های ویدیویی اشاره کرد که در آن‌ها شاهد لغو شدن رویداد‌های بسیار مهم و یا به تاخیر افتادن فیلم‌های مورد انتظار بودیم.

افراد و شرکت‌هایی هستند که به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا روند مقابله و درمان این ویروس جدید سریع‌تر شود. از جمله‌ی این شرکت‌ها می‌توان به کمک ۲۵۰ هزار دلاری شرکت بازی‌سازی Ndemic Creations، سازنده‌ی بازی Plague Inc اشاره کرد. حالا شرکت‌های CD Projekt Red و Rockstar Games هر کدام به شیوه‌ای در مقابله با ویروس کرونا شرکت کرده‌اند.

استودیوی CD Projekt Red مبلغ چهار میلیون زلوتی (واحد پول لهستان)، معادل ۹۵۰ هزار دلار به سازمان خیریه‌ی غیرانتفاعی بهداشتی کشور لهستان کمک کرد. این شرکت در بیانیه‌ای گفت:

ما می‌خواهیم از تمام کسانی که در مراکز بهداشتی کار و در مقابل ویروس مبارزه می‌کنند، تشکر کنیم. شما با به خطر انداختن سلامتی، هر روز برای پیشگیری ویروس تلاش می‌کنید. سخت کار کردن شما به ما انگیزه و امید می‌دهد. از همه‌ی شما در خواست می‌کنیم که این موضوع را جدی بگیرید و به تمام نکات بهداشتی توجه کنید. در خانه بمانید و اجازه ندهید که ویروس منتشر شود.

در کنار استودیوی سی‌دی پراجکت رد، شرکت سازنده‌ی فرنچایزهای Red Dead و Grand Theft Auto یعنی Rockstar Games هم تصمیم گرفته است تا پنچ درصد از درآمد دو بخش GTA Online و Red Dead Online را به کسب و کار‌ها و تجارتی اختصاص دهد که در این روز‌ها با آسیب روبه‌رو شدند. این کمک‌رسانی شرکت راکستار گیمز از اوایل آوریل امسال آغاز شده است و تا پایان ماه می ادامه خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا