پوستر فصل چهارم انیمه‌ی کسلونیا منتشر شد

داستان بی‌پایان بلمونت‌ها و خون‌آشام‌ها

فصل چهارم انیمه‌ی کسلونیا

پوستری از فصل چهارم انیمه‌ی کسلونیا توسط نتفلیکس منتشر شد تا ما را بیش از پیش برای تقابل خون‌آشام‌ها و شکارچیان آنان، منتظر بگذارد.

کسلونیا بدون شک یکی از محبوب‌ترین انیمه‌هایی به شمار می‌رود که در سال‌های اخیر در سرویس استریمینگ نتفلیکس پخش شده است. حدودا یک سال از تایید ساخت فصل چهارم انیمه‌ی کسلونیا می‌گذرد و هم‌اکنون نیز پوستری از این انیمه‌ منتشر شده. پوستر فصل چهارم، نشان‌دهنده‌ی قهرمانان و آنتاگونیست‌های انیمه‌ی کسلونیا است و این دو دسته می‌کوشند تا در دنیای بدون دراکولا زندگی کنند. به نظر می‌رسد که ما در فصل چهارم، شاهد ادامه‌ی ماجرای آلوکارد، ترور و سیفا باشیم.

در فصل سوم شاهد اتفاقاتی غیرقابل پیش‌بینی بودیم و نه تنها در این فصل، ادامه‌ی داستان را پس از مرگ غیرقابل باور دراکولا (که در انتهای فصل دوم اتقاق افتاد) را به چشمان خود دیدیم، بلکه همچنین شاهد جدا شدن دو شکارچی خون‌آشام اصلی این انیمه نیز بودیم. در حالی که سیفا و ترور مشغول سفر به اقصی و نقاط سرزمین بودند، آلوکارد مشغول تجربه کردن اتفاقات ناخوشایند بود و خود را بیش از پیش شبیه به پدرش می‌دید.

در روی دیگر ماجرا، آیزاک مشغول جمع کردن ارتشی از Undeadها برای کشتن انسان‌های بی‌شمار و انتقام مرگ دراکولا بود و همچنین هکتور هم توسط خون‌آشامی به اسم کامیلا و خواهرانش به اسارت گرفته شده بود. کامیلا نیز قصد داشت تا ارتشی را جمع کند و با آن، تمامی انسان‌‌ها را برده‌ی خود سازد.

دیروز نتفلیکس تصمیم گرفت تا از صفحه‌ی توییتر خود استفاده کند و پوستری از فصل چهارم انیمه‌ی کسلونیا منتشر کرد تا دید تازه‌ای نسبت به کارکتر‌های این انیمه داشته باشیم.

البته در  این پوستر، هیچ تاریخ انتشاری برای فصل چهارم انیمه‌ی کسلونیا دیده نمی‌شود. این فصل قرار است فصلی بسیار هیجان‌انگیز و حساس باشد و نتفلیکس، روایت نسبتا مفصل‌تری از خاندان بلمونت و متحدینش را پیش روی مخاطبین خواهد گذاشت.

آیا شما هم برای فصل چهارم انیمه‌ی کسلونیا هیجان‌زده هستید؟ به نظر شما کدام یک از فصل‌های پیشین این انیمه، توانست شما را بیشتر به خود جذب کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا