با زیرنویس تماشا کنید: تریلر جدیدی از اسپین آف ماشین ها منتشر شد

ماجراجویی جدید مک کوئین و ماتر

ماه جاری اوقات به یادماندنی را برای طرفداران رقم خواهد زد، زیرا علاوه بر رویداد مجازی D23 دیزنی، قراره شاهد انتشار سه قسمت ابتدایی سریال Andor، نسخه دیجیتالی فیلم Thor: Love and Thunder و همچنین اسپین آف ماشین ها باشیم.

به تازگی کمپانی پیکسار تریلر جدیدی از انیمیشن سریالی Cars on The Road منتشر کرده و نگاهی ویژه به ماجراجویی مهیج لایتنینگ مک کوئین و ماتر را برای طرفداران به ارمغان آورده است. اوئن ویلسون (Owen Wilson)، لری کیبل گای (Larry The Cable Guy) به‌همراه باقی صداپیشگان فرانچایز بازگشته‌اند تا باری دیگر به شخصیت‌های دوست‌ داشتنی خود جان ببخشند.

همانطور که در تریلر جدید به نمایش گذاشته شد، آنها سفر جاده‌ای خود را از شرق رادیاتور اسپرینگز آغاز می‌کنند تا با خواهر ماتر ملاقات کنند، اما در طول مسیر درگیر ماجراجویی‌های غیرمنتظره‌ای می‌شوند که می‌توان به بازدید از خانه‌ای متروکه و آخرالزمانی شبیه سری فیلم‌های Mad Max اشاره کرد. این انیمیشن سریالی بعد از Forky Asks a Question ،Dug Days و Monsters at Work، چهارمین پروژه پیکسار خواهد بود که برای دیزنی پلاس ساخته شده است.

تریلر جدید اسپین آف ماشین ها

علاوه بر این تریلر، پیکسار به‌منظور بالا بردن سطح هیجان طرفداران دو کلیپ رسمی نیز منتشر کرد که یکی از ویدیوها ماتر را در حال آزمایش کردن یک سیستم پیشرانه جت نشان می‌دهد و دومی آهنگی گوش نواز از بابی همریک (Bobby Hamrick) را با ماجراجویی‌ آنها ادغام می‌کند. براساس این دو کلیپ به نظر می‌رسد اسپین آف ماشین ها حال و هوای دو فیلم اول را حفظ کرده و برخلاف قسمت سوم لحن دارک و سنگینی ندارد. در حالی که مخاطبان منتظر جزئیات بیشتر از پروژه تئاتر بعدی پیکسار، یعنی Elemental هستند، می‌توانند خود را با سفر جاده‌ای مک کوئین و ماتر سرگرم کنند.

انیمیشن سریالی Cars on The Road در تاریخ ۸ سپتامبر (۱۷ شهریور ماه) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای این اسپین آف جذاب هیجان دارید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا