آیا فیلم Captain Marvel 3 در آینده ساخته خواهد شد؟

کارگردان فیلم چه نظری دارد؟

فیلم Captain Marvel 3

نیا داکوستا (Nia DaCosta) کارگردان فیلم The Marvels به تازگی درباره احتمال ساخته شدن فیلم Captain Marvel 3 در آینده صحبت کرده است. قسمت دوم این مجموعه در نوامبر سال میلادی جاری اکران خواهد شد.

فیلم The Marvels یکی از بزرگترین آثار دنیای سینمایی مارول (MCU) و استودیو مارول (Marvel Studios) در سال ۲۰۲۳ که در آن به جز کارول دنورز (Carol Danvers) ملقب به کاپیتان مارول با بازی بری لارسون (Brie Larson)، کامالا خان (Kamala Khan) ملقب به خانم مارول (Ms. Marvel) با بازی ایمان ولانی (Iman Vellani) و مونیکا رمبو (Monica Rambeau) با بازی تیونا پریس (Teyonah Parris) را نیز در جمع ابرقهرمانان خود دارد.

این اثر بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول خواهد بود و این سه ابرقهرمان را برای حضور در فیلم‌های Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars و فراتر از آن آماده می‌کند. با این حال آیا فیلم The Marvels قرار است در آینده و فازهای بعدی دنباله‌ای داشته باشد؟

اخیرا کارگردان فیلم The Marvels، نیا داکوستا در مصاحبه‌ای که با مجله توتال فیلم (Total Film) داشته درباره احتمال ساخته شدن فیلم Captain Marvel 3 توسط استودیو مارول در فازهای آینده دنیای سینمایی مارول صحبت کرده است. این طور که او، کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیو مارول نسبت به داستان‌هایی که او برای آینده این مجموعه ارائه داده، واکنش‌های متفاوتی داشته است. این کارگردان گاهی فکر می‌کند که فیلم دیگر در راه است، در حالی که بعضی وقت‌ها نیز احساس می‌کند که کوین فایگی برنامه‌های دیگری دارد که نیا داکوستا جزوی از آن‌ها نیست.

او همچنین اضافه کرد که امیدوار است تا در ادامه آثار بیشتری با محوریت همکاری کاپیتان مارول، کامالا خان و مونیکا رمبو ساخته شود، زیرا این سه ابرقهرمان در کنار یکدیگر واقعا تیم عالی‌ای هستند.

این طور که به نظر می‌رسد، ساخته شدن دنباله فیلم The Marvels چندان به خوب یا بد بودن آن ارتباطی ندارد، بلکه با توجه به شرایط این روزهای باکس آفیس و تغییر استراتژی‌ها و برنامه‌های شرکت دیزنی (Disney) باید منتظر بمانیم تا ببینیم این اثر در گیشه چه عملکردی خواهد داشت. این اثر برای اکران سراسری در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۹ آبان ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا