مارول ظاهرا به ساخت Captain Marvel 2 چراغ سبز نشان داده است

همچنان بدون کارگردان

ساخت Captain Marvel 2

اگرچه مارول هنوز نتوانسته کارگردان مناسب را پیدا کند اما ظاهرا ساخت Captain Marvel 2 را آغاز کرده است تا این فیلم برای اکران در سال ۲۰۲۲ آماده شود.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول قرار است با اکران فیلم Black Widow از اوایل اردیبهشت ماه آغاز شود. در جریان این فاز نه تنها شاهد معرفی شخصیت‌های جدیدی خواهیم بود، بلکه با تعدادی از شخصیت‌های قدیمی از جمله کاپیتان مارول یا کارول دنورز ملاقات می‌کنیم. اگرچه این شخصیت اواخر خط داستانی اینفینیتی معرفی شد و تنها در دو فیلم Captain Marvel و Avengers: Endgame حضور پیدا کرد اما در همین مدت زمان کوتاه هم تاثیر قابل‌توجهی روی اتفاقات داشت.

اوایل بهمن ماه بود که وب سایت هالیوود ریپورتر با انتشار یک گزارش مدعی شد مارول قصد دارد دنباله‌ی Captain Marvel را بسازد. در آن گزارش آمده بود آنا بودن (Anna Boden) و ریان فلک (Ryan Fleck) کارگردانان قسمت اول باز نمی‌گردند. این دو قرار است در پروژه‌ی دیگری با مارول همکاری داشته باشند که ظاهرا یک سریال برای سرویس استریم دیزنی پلاس است. طبق آن گزارش، روند یافتن کارگردان مناسب آغاز شده و اولویت مدیران با کارگردان زن خواهد بود.

در بخش دیگری از گزارش هالیوود ریپورتر گفته شده بود مگان مک‌دونل (Megan McDonnell) به تیم تولید اضافه شده تا فیلمنامه را آماده کند و انتظار می‌رود بری لارسون (Brie Larson) هم برای ایفای نقش کارول دنورز بازگردد. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، گزارش صحیح بوده و روند ساخت Captain Marvel 2 هم اکنون پیش می‌رود. توماس پولیتو (Thomas Polito) خبرنگار Geeks WorldWide با انتشار یک توییت اعلام کرد مارول چندی پیش شرکت مسئولیت محدود جدیدی را تحت عنوان Warbird Productions II به ثبت رسانده است.

استودیوی فیلمسازی مارول معمولا همزمان با آغاز روند ساخت یک فیلم یا سریال، یک شرکت مسئولیت محدود ثبت می‌کند. اگر به یاد داشته باشید، فیلم سینمایی Captain Marvel تحت عنوان Warbird Productions به تولید رسید. با در نظر گرفتن این اتفاق، می‌توان گفت مارول به ساخت دنباله‌ی این فیلم ابرقهرمانی چراغ سبز نشان داده است. در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان Captain Marvel 2 در دسترس نیست و طبق گزارش غیر رسمی، اتفاقات فیلم در زمان حال جریان دارد.

کوین فایگی (Kevin Feige) رئیس استودیوی مارول درباره‌ی انتخاب بری لارسون برای ایفای نقش کاپیتان مارول و همچنین میزان تاثیرگذاری این ابرقهرمان روی دنیای سینمایی گفت:

بری لارسون طرفدار کاپیتان مارول در کمیک بوک‌ها بود. یکی از برجسته‌ترین کارهایی که در طول فعالیتم در مارول انجام دادم، معرفی او در جریان رویداد کامیک کان و حضورش روی استیج در کنار دیگر عوامل ساخت فیلم بود. لارسون جلوی دیگران ایستاده بود و این، نمایی از آینده بود. نه به‌خاطر اینکه لارسون قرار بود نقش کارل دنورز را بر عهده بگیرد، بلکه این شخصیت قرار بود نقش رهبری را در آینده‌ی دنیای سینمایی بر عهده گرفته و جلوتر از دیگران بایستد [دقیقا همانند کاری که روی استیج انجام داده بود].

در حال حاضر اطلاعات رسمی از تاریخ اکران Captain Marvel 2 موجود نیست اما ظاهرا برای اکران در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا