برگزیده پخش زنده مسابقه اسنایپ در استریم زولا👀
1%
  • 0/10

آیا فصل دوم سریال The Falcon and the Winter Soldier ساخته خواهد شد؟

بازیگر نقش اصلی پاسخ می‌دهد

آیا فصل دوم سریال The Falcon and the Winter Soldier ساخته خواهد شد؟ ۴ ۰۴ فروردین ۱۴۰۳ تلویزیون کپی لینک
فصل دوم سریال The Falcon and the Winter Soldier

آنتونی مکی در بخشی از مصاحبه خود با رسانه Radio Times به گمانه زنی‌ها درباره فصل دوم سریال The Falcon and the Winter Soldier خاتمه داد.

یکی از اولین سریال‌های اختصاصی مارول برای دیزنی پلاس، The Falcon and the Winter Soldier بود که اواسط سال ۲۰۲۳ میلادی پخش شد. شش ماه از اتفاقات Avengers: Endgame گذشته و سم ویلسون به همراه باکی بارنز به یک ماموریت برای توقف گروهی به نام پرچم شکن‌ها فرستاده می‌شود. در ضمن، اثر مشترک سرباز زمستان و فالکون بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد اما با گذشت نزدیک به سه سال همچنان خبری از فصل دوم نیست.

آنتونی مکی (Anthony Mackie) چندی پیش مصاحبه‌ای را با Radio Times انجام و در بخشی از صحبت‌ها، به گمانه زنی درباره فصل دوم سریال The Falcon and the Winter Soldier خاتمه داد. طبق گفته مکی، طرفداران نباید منتظر فصل دوم باشند:

از بازی در سریال The Falcon and the Winter واقعاً لذت بردم. بابت بازی در فصل دوم هیجان زده بودم، [چون یطورایی] برای وقت گذراندن با سباستین استن (Sebastian Stan) پول می‌گرفتم.

آن‌ها تصمیم گرفتند سراغ فیلمسازی بروند و کاریش نمی‌توان کرد. من دیگر دوستانم را در کنارم ندارم و این موضوع مقداری ناراحت کننده است. هر کاری که بتوانم بواسطه آن با دانیل برول (Daniel Brühl) هم وقت بگذرانم، بخصوص وقتی می‌رقصد، مرا خوشحال می‌کند.

اگرچه فصل دوم سریال The Falcon and the Winter Soldier ساخته نمی‌شود، ماجراجویی‌های سرباز زمستان و فالکون بصورت جداگانه و مستقل ادامه می‌یابد. سرباز زمستان قرار است در فیلم Thunderbolts بازگردد که اخیراً وارد فاز فیلمبرداری شده است. فالکون هم حالا کاپیتان آمریکا جدید بوده و طرفداران می‌توانند در فیلم Captain America: Brave New World با او ملاقات کنند.

فیلم Captain America: Brave New World اوایل سال آینده میلادی به سینماها آمده و Thunderbolts هم برای اکران از اواسط سال برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments