برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

موجودات عجیب فیلم‌‌ های نگهبانان کهکشان در تصویر پشت صحنه فیلم کاپیتان آمریکا 4

عجیب و غیرمنطقی!!

موجودات عجیب فیلم‌‌ های نگهبانان کهکشان در تصویر پشت صحنه فیلم کاپیتان آمریکا 4 ۴۳ ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
تصویر پشت صحنه فیلم کاپیتان آمریکا 4

به‌دنبال تمدید شدن پروسه فیلمبرداری مجدد، صفحه اینستاگرام Atlanta Filming عجیب‌ترین تصویر پشت صحنه فیلم کاپیتان آمریکا 4 را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

چیزی کمتر از یک سال تا اکران فیلم Captain America: Brave New World در سینماها باقی مانده و اگر واقعا خوش شانس باشیم، ممکن است اولین تریلرش نیز حوالی اکران فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine منتشر شود. البته ماه گذشته تریلری اختصاصی پشت درب‌های بسته در همایش سینماکان به نمایش گذاشته شد که در آن رئیس جمهور راس به‌همراه سم ویلسون و آیزیا بردلی (ابرسرباز سیاه پوستی که در سریال فالکون و سرباز زمستان معرفی شد) درباره گردهمایی دوباره انتقام جویان صحبت می‌کردند.

در حال حاضر معلوم نیست چه زمانی تریلر سینماکان به‌صورت عمومی منتشر می‌شود، اما اخیرا تصاویر پشت صحنه متعددی در فضای مجازی بین طرفداران دست به دست شده که نکات داستانی جالبی دارند. برای مثال روز گذشته اولین تصاویر پشت صحنه از شخصیت مرموز جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) منتشر شده که به‌عقیده افشاگران، جیکوب فیوری، برادر کوچک نیک فیوری با نام مستعار اسکورپیو است. شاید هنوز به‌صورت رسمی تایید نشده باشد، ولی حداقل با عقل جور درمی‌آید.

تصویری که به‌تازگی توسط صفحه اینستاگرام Atlanta Filming به اشتراک گذاشته شده، اصلا با عقل جور درنمی‌آید، زیرا موجودات عجیب سری فیلم های نگهبانان کهکشان که از دم آویزان شده‌اند را نشان می‌دهد. این موجودات کوچک و زشت اورلونی (Orloni) نام دارند و یک میان وعده بسیار محبوب در گوشه‌های کیهانی خاصی از دنیای سینمایی مارول هستند. اگر به‌خاطر داشته باشید وقتی پیتر در اولین فیلم نگهبانان کهکشان به سیاره مورگ سفر کرده بود تا سنگ قدرت را بدزدد، از یکی از اورلونی‌ها به‌عنوان میکروفون استفاده می‌کرد. متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعات موثقی در دست نیست، ولی برخی معتقدند که این موجودات موش‌های آزمایشگاهی دکتر ساموئل استرنز هستند.

از داستان فیلم Captain America: Brave New World چه می‌دانیم؟

به‌گفته افشاگران، رییس جمهور راس به یک بیماری قلبی جدی مبتلا شده و سخت مشغول پیدا کردن درمانش است. به‌همین خاطر او از شخصیت لیدر (دانشمندی که در فیلم هالک شگفت انگیز دیده بودیم) کمک می‌گیرد و در اثر برخی آزمایشات خطرناک، به سرنوشتی مشابه بروس بنر دچار می‌شود. طبق ادعای این افشاگر، رد هالک شباهت بسیار زیادی به کمیک‌ها دارد، به‌طوری که وقتی خشمگین می‌شود، تمام بدنش شعله‌ور می‌شود.

جالب اینجاست که حرارت خشم او به قدری زیاد است که حتی ویبرانیوم سپر کاپیتان آمریکا را هم ذوب می‌کند. نبرد مرگبار سم ویلسون و رد هالک نیز در کاخ سفید رخ می‌دهد و درنهایت به عموم گفته می‌شود که رییس جمهور راس جان خود را از دست داده است. هنوز معلوم نیست که سم ویلسون بدون سرم ابرسرباز چگونه می‌تواند با رد هالک مقابله کند، اما احتمالا برنامه این است که او در طول داستان به قدرتی ماورایی دست پیدا کند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Captain America: Brave New World در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

43 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments