برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

اولین نگاه رسمی به ظاهر جدید کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4 منتشر شد

کارگردان از خشونت داستان و نقش لیدر در آن می‌گوید!!

اولین نگاه رسمی به ظاهر جدید کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4 منتشر شد ۶۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4

مجله امپایر به‌تازگی اولین نگاه رسمی از ظاهر جدید کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4 و پخش‌هایی از مصاحبه خود با کارگردان پروژه را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

پس از اینکه استیو راجرز در فیلم Avengers: Endgame سپر ویبرانیومی خود را به سم ویلسون داد، این شخصیت به طور کامل تبدیل به کاپیتان آمریکای جدید دنیای سینمایی مارول شد. البته از آنجایی که سم خود را لایق عنوان و میراث استیو نمی‌دانست، در سریال فالکون و سرباز زمستان سپر کاپیتان آمریکا را به دولت اهدا کرد، اما وقتی گروهی به نام فلگ اسمشرها از کنترل خارج شدند، تصمیم گرفت تمامی ریسک‌ها را به جان بخرد و به دنیا ثابت کند که علیرغم نداشتن قدرت‌های یک ابرسرباز و رنگین پوست بودنش، همچنان می‌تواند سمبل آمریکا باشد و راه استیو راجرز را ادامه بدهد.

با اینکه هنوز یک سال تا اکرانش در سینماها فاصله داریم، مجله امپایر در اقدامی غیرمنتظره، اولین نگاه رسمی از ظاهر جدید کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4 را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. البته سورپرایز امپایر فقط به تصویر زیر ختم نمی‌شود، زیرا بخش‌هایی از صحبت‌های آقای جولیوس اونا (Julius Onah)، کارگردان پروژه درباره میزان خشونت داستان و نقش لیدر (آنتاگونیست اصلی) در آن را نیز در وب‌سایت خود منتشر کرده است.

اکشن این فیلم فوق‌العاده‌ است، چون ما کاپیتان آمریکای جدید مارول را طوری تحت تحت فشار گذاشتیم تا بتواند با شکستن قوانین و خط قرمزها، خون و خونریزی به پا کند. کار کردن با دولت یکی از بزرگترین چالش‌های سم است، زیرا اختلاف نظرها با رییس جمهور راس به جاهای باریک کشیده می‌شود. نقش ساموئل استرنز هم به نوبه خودش پیچیده است چون دقیقا بین سم و رییس جمهور راس قرار می‌گیرد.

از داستان فیلم Captain America: Brave New World چه می‌دانیم؟

به‌گفته افشاگران، رییس جمهور راس به یک بیماری قلبی جدی مبتلا شده و سخت مشغول پیدا کردن درمانش است. به‌همین خاطر او از شخصیت لیدر (دانشمندی که در فیلم هالک شگفت انگیز دیده بودیم) کمک می‌گیرد و در اثر برخی آزمایشات خطرناک، به سرنوشتی مشابه بروس بنر دچار می‌شود. طبق ادعای این افشاگر، رد هالک شباهت بسیار زیادی به کمیک‌ها دارد، به‌طوری که وقتی خشمگین می‌شود، تمام بدنش شعله‌ور می‌شود.

جالب اینجاست که حرارت خشم او به قدری زیاد است که حتی ویبرانیوم سپر کاپیتان آمریکا را هم ذوب می‌کند. نبرد مرگبار سم ویلسون و رد هالک نیز در کاخ سفید رخ می‌دهد و درنهایت به عموم گفته می‌شود که رییس جمهور راس جان خود را از دست داده است. هنوز معلوم نیست که سم ویلسون بدون سرم ابرسرباز چگونه می‌تواند با رد هالک مقابله کند، اما احتمالا برنامه این است که او در طول داستان به قدرتی ماورایی دست پیدا کند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Captain America: Brave New World در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

60 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments