برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

نگاهی رسمی به رد هالک در فیلم Captain America 4

ظاهری نه‌چندان وفادار به کمیک‌ها!!

نگاهی رسمی به رد هالک در فیلم Captain America 4 ۲۴ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
رد هالک در فیلم Captain America 4

بنا به دلایلی نامشخص استودیو مارول هنوز از ظاهر رد هالک در فیلم Captain America 4 رونمایی نکرده، ولی جای نگرانی نیست چون به‌تازگی یک تصویر تبلیغاتی از آن منتشر شده است.

پس از درگذشت ناگهانی ویلیام هرت (William Hurt)، ستاره محبوبی که در بسیاری از پروژه‌های دنیای سینمایی مارول حضور داشته، آقای هریسون فورد (Harrison Ford)، اسطوره جنگ ستارگان و ایندیانا جونز قراره به شخصیت ژنرال راس در فیلم Captain America: Brave New World جان ببخشد. طبق گزارشات رسمی، ژنرال راس در این فیلم رئیس‌ جمهور ایالات متحده است و همانطور که در تیزر تریلر اختصاصی سینماکان نشان داده شده، او قصد دارد تیم جدیدی از انتقام ‌جویان را دور هم جمع‌ کند.

با اینکه هنوز یک سال با اکران فاصله داریم، اما به‌تازگی تصویر تبلیغاتی جدیدی بین طرفداران دست به دست می‌شود که نگاه جدیدی به ظاهر رد هالک در فیلم Captain America 4 دارد. شاید تصویر زیر کیفیت خوبی نداشته باشد، ولی به‌صورت رسمی تایید کرده که فرم هیولایی رییس جمهور راس برخلاف کمیک‌ها، سبیل ندارد. این موضوع کاملا منطقی است، زیرا اگر دقت کرده باشید، در تصاویری که ماه گذشته در همایش سینماکان منتشر شده بود، تاندربولت راس هریسون فورد هم سبیل نداشت.

اطلاعاتی که طی چند ماه گذشته منتشر شده، چه چیزی را در رابطه با داستان تایید می‌کند؟ هم تریلر اختصاصی نمایش داده شده در سینماکان و هم گمانه‌زنی‌هایی که توسط افشاگران منتشر شده همگی بر جنبه‌ جذابی از فیلم تمرکز دارند که هرگز بخشی از سفر کاپیتان آمریکای استیو راجرز در دنیای سینمایی مارول نبوده است. کاپیتان آمریکا همواره یک ابرسرباز گمشده در زمان بوده، اما حالا جایگزین او باید علیرغم رنگین بودن پوست و نداشتن قدرت‌های ماورایی، با تهدیدهای بزرگتر از خودش مقابله کند و به دنیا نشان بدهد که لایق نام کاپیتان آمریکا است.

جالب اینجاست که سم به‌عنوان کاپیتان آمریکا چگونه مستقیما با رئیس جمهور ایالات متحده در تماس خواهد بود، زیرا تاندربولت راس به سم دستور می‌دهد که انتقام‌ جویان را دوباره گردهم بیاورد. اگر تیم همچنان تحت نظارت دولت باشد (قرارداد سوکوویا)، این مخالف موضع استیو در فیلم جنگ داخلی خواهد بود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Captain America: Brave New World در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments