برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

تماشا کنید: صحنه حذف شده سریال فالکون و سرباز زمستان به معمایی بزرگ پاسخ می‌دهد

معمایی که ذهن همه را درگیر کرده!!

تماشا کنید: صحنه حذف شده سریال فالکون و سرباز زمستان به معمایی بزرگ پاسخ می‌دهد ۳۳ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک

استودیو مارول با رونمایی از صحنه حذف شده سریال فالکون و سرباز زمستان، به یکی از بزرگترین معماهای MCU که سال‌هاست ذهن طرفداران را درگیر کرده، پاسخ داده است.

در حالی که چیزی حدود سه سال از پخش سریال فالکون و سرباز زمستان می‌گذرد، استودیو مارول به‌تازگی یک صحنه حذف شده از مکالمه سم ویلسون و جیمز رودز در موزه کاپیتان آمریکا (قسمت اول سریال) را با طرفداران به اشتراک گذاشته که مدت زمان اسکرول بودن رودی در دنیای سینمایی مارول را مشخص می‌کند. اگر به‌خاطر داشته باشید، سال گذشته اقتباس لایو اکشن مورد انتظار اما ناامیدکننده تهاجم مخفی تایید کرده بود که انتقامجو سابق و دوست صمیمی تونی استارک در مقطعی توسط اسکرول‌ها ربوده شده است. ظاهر رودی در قسمت پایانی تهاجم مخفی باعث شده بود تا گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر جایگزین شدنش با یک اسکرول نفوذی بعد از وقایع فیلم Captain America: Civil War مطرح شود.

این پیچش داستانی خشم بسیاری از طرفداران را به‌همراه داشت، زیرا ثابت می‌کرد رودی برخی از مهمترین رویدادهای دنیای سینمایی مارول مثل حمله تانوس به زمین یا سفر انتقام جویان در زمان برای بدست آوردن سنگ‌های ابدیت را از دست داده و حتی از مرگ دوست صمیمی خود نیز خبر ندارد. خوشبختانه استودیو مارول با انتشار صحنه حذف شده سریال فالکون و سرباز زمستان رسما تایید کرده که این سناریو حقیقت ندارد و رودی بعد از وقایع فیلم Avengers: Endgame با یک اسکرول نفوذی عوض شده است.

چطور چنین چیزی ممکن است؟ در این صحنه حذف شده، وقتی سم ویلسون چگونگی راه رفتن رودی را زیر سوال می‌برد، انتقامجوی آهنین در پاسخ به یک عمل جراحی پیشرفته اشاره می‌کند که ظاهر و وضعیتش در قسمت پایانی تهاجم مخفی را توضیح می‌دهد. به‌زبان ساده‌تر، رودی بعد از این عمل جراحی سخت توسط اسکرول‌ها ربوده شده و به‌همین خاطر در قسمت پایانی تهاجم مخفی لباس بیمارستان به تن داشته و نمی‌توانسته به‌درستی راه برود. 

فیلم سینمایی Armor Wars در چه مرحله‌ای قرار دارد؟ به‌گفته دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، افشاگر مطرح و قابل اعتماد صنعت سینما، استودیو مارول قصد دارد در سه ماهه اول سال جاری کارگردان پروژه را انتخاب و در سال ۲۰۲۵ نیز پروسه فیلمبرداری را آغاز کند. اگر این موضوع صحت داشته باشد، این اقتباس لایو اکشن مورد انتظار می‌تواند اواخر سال ۲۰۲۶ یا اوایل سال ۲۰۲۷ روی پرده نقره‌ای برود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

33 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments