احتمال به‌تعویق افتادن اکران فیلم کاپیتان آمریکا 4 وجود دارد

برنامه مارول حسابی بهم ریخته!

احتمال به‌تعویق افتادن اکران فیلم کاپیتان آمریکا 4 وجود دارد پارسا خلیلی ۱۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ سینما
اکران فیلم کاپیتان آمریکا 4

با توجه به حذف شدن ددپول از جدول اکران به‌روزشده دیزنی، شواهد نشان می‌دهند که اکران کاپیتان آمریکا 4 می‌تواند با تاخیری چهار یا پنج ماهه مواجه شود.

ماه ژوئن گذشته، دیزنی در اقدامی غیرمنتظره اکران شش فیلم آینده استودیو مارول، سه فیلم بعدی آواتار و همچنین دو فیلم جدید جنگ ستارگان را در بحبوحه اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) به‌تعویق انداخت. به‌همین دلیل فیلم Captain America: Brave New World به جولای ۲۰۲۴ منتقل شد و Deadpool 3 با گرفتن جای قبلی کاپیتان آمریکا، چیزی حدود شش ماه جلو افتاد.

با این حال، متاسفانه دیزنی به‌تازگی با رونمایی از جدول اکران به‌روزشده خود، رسما حذف شدن قسمت پایانی سه‌گانه ددپول از لیست فیلم‌های ۲۰۲۴ را تایید کرده است. حالا ربط این موضوع به کاپیتان آمریکا چیست؟ اگر به‌هر دلیلی اکران ددپول با تاخیر مواجه شود، استودیو مارول به‌خاطر اهمیت بالای فیلم، ناچارا آن را به ماه جولای منتقل خواهد کرد. به‌همین دلیل خواه یا ناخواه تاریخ اکران فیلم کاپیتان آمریکا 4 با تاخیری چهار یا پنج ماهه مواجه خواهد شد.

اگر استودیو مارول بیشتر به اکران فیلم در ماه می اهمیت می‌دهد، نه ترتیب اکران فیلم‌ها در سینماها، کاپیتان آمریکا 4 با بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie) و هریسون فورد (Harrison Ford) می‌تواند جایگاه قبلی خود را حفظ کند. برای تحقق این امر، اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران باید در آینده نزدیک به پایان برسد. بدین ترتیب، هرگونه بازنویسی لازم برای فیلمبرداری مجدد می‌تواند تا قبل از پایان سال جاری تکمیل و زمان کافی برای فرآیند ویرایش و افزودن جلوه‌های ویژه فراهم شود.

امروز انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) و اتحاد تهیه‌کنندگان فیلم و تلویزیون (AMPTP) تصمیم گرفتند تا دوباره مذاکرات خود را آغاز کنند تا در صورت رسیدن به توافق، به اعتصاب پایان بدهند. اینگونه همه‌چیز به حالت عادی بازگشته و تکلیف استودیوها را مشخص خواهد کرد. فیلم Captain America: Brave New World در حال حاضر قرار است در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران شود.

4.3 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا