آیا حضور آنتونی مکی در فیلم کاپیتان آمریکا 4 قطعی شده است؟

این اثر هنوز تاریخ اکران ندارد

حضور آنتونی مکی در فیلم کاپیتان آمریکا 4

وب سایت Deadline تازه‌ترین مطلب اختصاصی خود را به حضور آنتونی مکی در فیلم کاپیتان آمریکا 4 اختصاص داده است.

آنتونی مکی (Anthony Mackie) در سال ۲۰۰۲ میلادی رسما وارد حوزه بازیگری شد و در سال‌های بعد در آثار مختلفی مانند Million Dollar Baby حضور یافت. او چهره چندان شناخته‌شده‌ای نبود تا اینکه در Captain America: The Winter Soldier محصول سال ۲۰۱۴ نقش سم ویلسون را ایفا کرد. سم در غیاب باکی بارنز به دوست استیو راجرز تبدیل شد و از همه مهمتر، فعالیت‌های ابرقهرمانانه خود را تحت عنوان فالکون آغاز کرد.

سم ویلسون مانند بسیاری از شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe در دسته کاراکترهای مکمل قرار می‌گرفت و هرگز آنطور که باید و شاید پرداخته نشد. این شرایط برقرار بود تا اینکه The Falcon and the Winter Soldier از راه رسید. این سریال که به صورت اختصاصی برای سرویس استریم دیزنی پلاس ساخته شده، روی فالکون و سرباز زمستان تمرکز دارد که می‌خواهند جلوی گروه پرچمکوبان را گرفته و از آن‌ها را از رسیدن به اهداف شومشان بازدارند. دومین سریال MCU نکات داستانی بسیار مهمی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها، تبدیل شدن سم ویلسون به کاپیتان آمریکا جدید است. او در ابتدا تمایل نداشت میراثدار استیو راجرز باشد اما طی اتفاقاتی نظرش تغییر کرد. در ضمن، مدتی پس از اینکه پخش سریال به اتمام رسید، گزارشی به فضای مجازی آمد مبنی بر اینکه چهارمین اقتباس سینمایی کاپیتان آمریکا در دست ساخت قرار دارد.

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی اعلام کرد حضور آنتونی مکی در فیلم کاپیتان آمریکا 4 قطعی شده است. نگارنده مطلب به جزئیات بیشتری دسترسی نداشته و مشخص نیست چه زیرعنوانی برای اثر انتخاب شده است. همچنین نمی‌دانیم سباستین استن (Sebastian Stan) برای ایفای نقش سرباز زمستان بازمی‌گردد یا خیر. به هر حال، عملکرد او در The Falcon and the Winter Soldier بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. در ضمن، وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه روی دوش‌های مالکوم اسپلمن (Malcolm Spellman) و دیلن ماسن (Dalan Musson) قرار دارد. آن‌ها با دنیای سینمایی مارول غریبه نبوده و قبلا روی سریال فالکون و سرباز زمستان کار کردند.

یکی دیگر از سوالاتی که پیرامون کاپیتان آمریکا 4 وجود دارد اما پاسخی برایش نداریم، به تاریخ اکران مربوط می‌شود. مارول در حال حاضر برنامه اکران فیلم‌های خود تا مه سال ۲۰۲۳میلادی (مصادف با اردیبهشت سال ۱۴۰۲) را مشخص کرده است. با در نظر گرفتن این نکته، پیش‌بینی می‌شود جدیدترین اقتباس سینمایی کاپیتان آمریکا در خوشبینانه‌ترین حالت اواخر همین سال از راه برسد. استودیو آمریکایی معمولا آثار خود را با فاصله زمانی بیشتری منتشر می‌کند اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث شده فاصله را کاهش دهد.

بد نیست بدانید سباستن استن به واسطه یک استوری در اکانت اینستاگرام خود خوشحالی‌اش را پیرامون حضور آنتونی مکی در فیلم کاپیتان آمریکا 4 ابراز کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا