شرکت کپکام دو بازی جدید در Jump Festa 2020 نمایش خواهد داد

این شرکت با چهار بازی در این فستیوال حضور خواهد داشت

شرکت کپکام

به نظر می‌رسد که شرکت کپکام قصد دارد تا از حداقل یک بازی جدید در فستیوال Jump Festa 2020 رونمایی کند.

فستیوال Jump Festa یکی از گردهمایی‌های بزرگ در ژاپن با محوریت انیمه و مانگاست که از سال ۱۹۹ میلادی هر ساله برگزار می‌شود. شرکت ژاپنی کپکام که که سال ۲۰۱۹ را به لطف عناوین Resident Evil 2 Remake و Devil May Cry 5 و Monster Hunter World: Iceborne بسیار درخشان سپری کرد، قصد دارد با چهار بازی در این فستیوال حضور داشته باشد. از این چهار بازی دوتای آن‌ها Monster Hunter World: Iceborne و Mega Man Zero/ZX Legacy هستند، اما نکته‌ی هیجان‌انگیز داستان دو عنوان دیگر است که هنوز مشخص نشده‌‌اند.

طبق اطلاعاتی که یک کاربر با نام Ryokutya2089 در سایت خود منتشر کرده است، کپکام قصد دارد حداقل یک بازی جدید در این فستیوال رونمایی کند. این یعنی که بازی دیگر یا اثری جدید خواهد بود یا یکی از پروژ‌ه‌های رونمایی شده و در حال ساخت کپکام است که به احتمال زیاد Project Resistance باشد و شاید بالاخره نام اصلی آن را بفهمیم.

برای این بازی جدید احتمالات زیادی وجود دارد که قوی‌ترین آن‌ها، ریمیک قسمت سوم Resident Evil با پسوند Nemesis است. کیفیت بالای ریمیک قسمت دوم و استقبال بسیار زیاد منتقدان و مخاطبان از آن، راه را برای ساخت ریمیک‌های بیشتر توسط شرکت کپکام هموار کرد. با این اوصاف شکی نیست که ریمیک قسمت سوم در برنامه‌های آینده‌ی این شرکت ژاپنی وجود دارد. البته ممکن است با یک آی‌پی جدید مواجه شویم و شاید کپکام به فکر احیای پروژه‌ی تقریبا فراموش‌شده‌ی Deep Down باشد که در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد. حتی احتمال احیای آی‌پی‌های قدیمی این شرکت مثل Dino Crisis یا Onimusha نیز وجود دارد.

فستیوال Jump Festa 2020 در روزهای ۲۱ و ۲۲ دسامبر سال جاری میلادی در شیبای ژاپن برگزار خواهد شد و باید دید کپکام چه برنامه‌ای برای مخاطبان و طرفداران تدارک دیده است. فراموش نکنیم که پیش از این فستیوال، مراسم The Game Awards 2019 در دوازدهم دسامبر برگزار می‌شود و احتمال حضور کپکام در این مراسم نیز وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا